Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Sztuka Latania

22 czerwca 2017 - 18:00 - 20:00

Zapraszamy na wyjątkowy warsztat o wolności, jaką dajemy sobie i naszym dzieciom. Bo tak, jak traktujemy siebie samych, tak traktujemy nasze dzieci. Ile razy dziennie myślimy „muszę pójść… dokądś, muszę załatwić to, czy tamto, muszę przygotować, muszę dopilnować…”? Ja muszę, więc musi również moje dziecko, bo „takie jest życie”. Ale czy na pewno…?
Ile jest w nas potrzeby kontroli, a ile zaufania? Ile dajemy miłości sobie samym i naszym dzieciom – czy wystarcza jej na to, aby pozwolić dziecku żyć tak, jak ono potrzebuje?

O narzędziu: Points Of You to gra oparta na skojarzeniach obraz – emocje. Twórcy POY przygotowali ją po to, aby ludzie łatwiej nawiązywali porozumienie i rozmawiali o tym, co dla nich istotne.

Gra jest bezpieczna – każdy sam wybiera swoją rolę, na tyle aktywną, na ile sam się chce zaangażować. Nie ma w niej zwycięzców, ani pokonanych, jest za to zachęta do rozmowy
i współpracy.

Spotkanie poprowadzi Agata Makarewicz – certyfikowany trener Points of You pracujący w podejściu Porozumienia bez przemocy, absolwentka m.in. kierunków Pomoc psychologiczna, Coaching, Trener biznesu, prywatnie: mama, dwukrotna żona, córka

Zapisy : infodrogawolna@gmail.com
lub tel.: 601574323

(informacja ze strony wydarzenia)

Szczegóły

Data:
22 czerwca 2017
Czas:
18:00 - 20:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1004021603066248/

Miejsce

Pracownia Otwarta
ul. Księdza Piotra Skargi 32a
Szczecin, 71-422
+ Google Map