dla dzieci, miejsca, Szczecin

Akademia Szycia – zajęcia szyte na Twoją miarę!

Kreatywność, pasja, radość tworzenia, cierpliwość, wyobraźnia, pomysłowość, zabawa, oryginalność…

Można tak wymieniać i wymieniać czym charakteryzują się i co rozwijają zajęcia z szycia.

Życie pędzi, natomiast nad maszyną trzeba się pochylić, zatrzymać i skupić tylko na tym zadaniu. Nie możemy myśleć o niezapłaconym rachunku, liście zakupów czy zbliżającym się egzaminie. Podczas szycia trzeba być tu i teraz, a umiejętność ta niestety w nas zanika.

Wszędzie są jakieś rozpraszacze, które wołają o naszą uwagę. Pozwólmy sobie i dzieciom na skupienie, a przy okazji rozwijajmy się twórczo i twórzmy piękne rzeczy!

Akademia Szycia proponuje Wam właśnie takie kreatywne zajęcia – zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci (od 8 lat), które stanowią najliczniejszą grupę osób uczestniczących w warsztatach.

Już od 5 lat pani Ewelina Szubartowska zaraża swoją pasją, ponieważ nie tylko przekazuje swoją wiedzę z zakresu szycia, ale stara się, by dzieci uczyły się wyrażać kreatywność i tworzyły rzeczy, które odzwierciedlają ich sposób patrzenia na świat. Wspiera i inspiruje, pomaga i pokazuje, że szycie jest ciekawe.

Dzięki pracy w malutkich grupach, cierpliwości i indywidualnemu podejściu do każdej osoby, warsztaty dla dzieci zyskują coraz więcej zwolenników i tworzone są kolejne grupy kursantów. Podczas zajęć dzieci szyją poduszki, workoplecaki, przytulanki, torby, akcesoria oraz ubrania.

Akademia zaprasza na próbne zajęcia, na których dziecko przekonuje się, czy szycie jest fajne i czy chce dać się porwać przygodzie.

Tutaj możecie dowiedzieć się więcej:

Poznaj Akademię Szycia =)

 

*zdjęcia dzięki uprzejmości Akademii Szycia