Weekend w Pogodniaku

4 października 2019 - 6 października 2019

w ten weekend dzieje się bardzo dużo na Pogodnie i w okolicy zapraszamy na wydarzenia organizowane przez Stowarzyszenie „Pogodniak” oraz przez Radę Osiedla Pogodno.

1. Stowarzyszenie Pogodniak zaprasza w piątek 04.10 ( w godz. 18-20), sobotę 5.10 ( w godz. 10-14) oraz w niedzielę 6.10 ( w godz 15-20) na sentymentalną podróż w czasie. Spotkanie z czasem PRL, wspólne oglądanie bajek z rzutnika, gorące kakao, zabawy w stylu PRL, oraz wystawę z okresu Prl będzie można zobaczyć w siedzibie stowarzyszenia Pogodno ul. Krasickiego 6 poziom -1 . Zapraszamy – udział bezpłatny.

2. Rada Osiedla Pogodno zaprasza na ostatni w tym roku Pchli targ na Pogodnie który odbędzie się w niedzielę 6 października od godziny 10.00 do 15.00 w parku przy ulicy Brodzińskiego na Pogodnie

3. Rada Osiedla Pogodno w dniu 5 października zaprasza na wspólne śpiewanie piosenek harcerskich i turystycznych od godziny 16.oo w parku im. Kutrzeby na osiedlu Somosierry. Udział bezpłatny

4. Spacer po Głębokim z przewodnikiem piątek 04.10 godz 17.oo zbiórka przy wejściu na jezioro Głębokie przy kasach. Udział bezpłatny

5. Spacer z przewodnikiem w języku rosyjskim po Pogodnie, niedziela 6.10 godz 11.oo spotkanie na placu Wujka Jakuba na Pogodnie. Spacer odbędzie się po części osiedla Pogodno tzw. Neu Westend. Udział bezpłatny