• To event minęło.

2. Urodziny Środka

29 czerwca - 13:00

Zapraszamy naszych Sąsiadów, Przyjaciół i nawet tych, którzy jeszcze nie znają ŚRODKA do wspólnego świętowania! 🎂 Z okazji 2. urodzin świętujemy przez 2 dni!

Już 29 czerwca (sobota) zapraszamy na wspólne świętowanie i pyszny urodzinowy tort 🍰 Startujemy o 13.00 w Środek. Śródmiejski Punkt Sąsiedzki przy ul. bł. Królowej Jadwigi 44b (wejście od ul. bł. Królowej Jadwigi 45 lub od al. Wojska Polskiego 90). Wstęp oczywiście wolny!

A 30 czerwca (niedziela) o 12.00 zachęcamy do udziału w urodzinowym spacerze z Przemek Głowa Blog, który poprowadzi nas śladem pierwszych oznak szczecińskiego Śródmieścia, jakie znamy 🚶‍♀️🚶‍♂️ Spacer „Śródmieście po raz pierwszy” ruszy z ul. Rayskiego 23 (będziemy tam w ramach Wędrujące Drzewa – II Street Day na Rayskiego!) i potrwa około 2 godzin. Konieczne wygodne buty i woda w butelce (najlepiej wielorazowego użytku 😊). Wstęp jest wolny, wystarczy przybyć na czas 😊
.
Działanie jest realizowane w ramach projektu „ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki. Miejsce aktywności i wsparcia wspólnot lokalnych obszaru rewitalizacji”, koordynowanego przez Stowarzyszenie OSWAJANIE SZTUKI i współfinansowanego przez Miasto Szczecin w związku z projektem pn. „Rewitalizacji obszaru przestrzeni publicznej i zabudowy śródmiejskiego odcinka alei Wojska Polskiego w Szczecinie”

Środek. Śródmiejski Punkt Sąsiedzki