• To event minęło.

Gwiazdka nad Łasztownią

3 grudnia 2017 - 10:00 - 19:00

Stowarzyszenie Progressum zaprasza wszystkich do udziału w wydarzeniu zwiastującym nadejście magicznego czasu, pełnego refleksji, miłości i zrozumienia.
3 grudnia br. w Starej Rzeźni sprawimy, że nad całą Łasztownią zabłyśnie Gwiazdka.
Czeka nas moc atrakcji – koncerty, kiermasze, warsztaty świąteczne dla dzieci, kolędowanie, czytanie bajek przez znanych sportowców, aktorów i polityków naszego miasta. Będzie unosić się zapach Świąt, a w sercach narodzi się Duch Bożego Narodzenia.
Wkrótce zapoznamy Was ze szczegółowym programem imprezy. Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny!

W tym wyjątkowym dniu będziemy też wspierać Dagmarę Mroczkowską – młodą, pełną życia i marzeń kobietę chorującą na bardzo rzadką chorobę genetyczną EB – Epidermolysis Bullosa, czyli pęcherzowe odklejanie się naskórka od skóry. Dagmara jest jedynym w Polsce dializowanym pacjentem z tym schorzeniem. W całym swoim cierpieniu jest pełna życia, pasji i jak każdy z nas ma marzenia ♥ Pięknie rysuje, bardzo lubi rysunek i prace plastyczne. Oprócz tego gra w tenisa i lubi spacery.
Dagmara jest podopieczną Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” i na konto tej fundacji można dokonywać wpłat aby wesprzeć Dagmarę w walce z chorobą!

Alior Bank: 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
z dopiskiem 12278 Dagmara Mroczkowska

Dagmara jest też podopieczną Zachodniopomorska Jednostka Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym ♥

Serdecznie zapraszamy!!!

„(…) Dzisiaj o zmierzchu wszystkie dzieci,
Jak małe ptaki z gniazd,
Patrzą na niebo, czy już świeci
Najpierwsza z wszystkich gwiazd.”
Bronisława Ostrowska

3 grudnia 2017