• To event minęło.

5 urodziny galerii Tworzę Się w DK 13 muz

1 czerwca - 11:00 - 16:00

Wydarzenie dla dzieci i ich opiekunów z okazji 5 urodzin galerii TWORZĘ SIĘ oraz DNIA DZIECKA 2019 r.

🎉 W Dzień Dziecka, czyli 1.06.2019 r. w sobotę obchodzimy URODZINY. Mamy 5 lat! 🎉

🎂🎉🎈🎈🎈🎊

Mieszcząca się w budynku Domu Kultury „13 Muz” galeria sztuki (dla dzieci) TWORZĘ SIĘ obchodzi 5 urodziny. Z tej okazji oraz przy okazji DNIA DZIECKA, Fundacja Las Sztuki i „13 Muz” zapraszają do wspólnego świętowania. W programie wydarzenia znajdą się warsztaty, tort i koncert przygotowany z myślą o najmłodszych i ich opiekunach. Gościem specjalnym urodzin będzie piosenkarka, kompozytorka i cymbalistka Ania Broda

Program:

🎈 Godz. 11:00 – „Melo Liryka Zakwita Muzyka” – warsztaty muzyczno-literackie

Wiek uczestników: dla dzieci 4-7 lat – udział możliwy jest wyłącznie w obecności opiekuna
Miejsce: SALA EDUKACYJNA w 13 muz

🎈

Warsztaty dla dzieci w wieku 4-7 lat i ich opiekunów, w których głównymi bohaterami będą: len, gryka, lawenda i róża. Będą to zajęcia, w trakcie których powstaną piosenki i wierszyki, melorecytacyjne zabawy związane ze światem roślin oraz gry dla dzieci o charakterze tradycji ludowej i działania podejmujące tematy literatury dziecięcej. Warsztaty inspirowane będą motywami polskiej tradycji. Sprawdzimy, kto zna i potrafi zatańczyć ”Maczek” a kto zagra z nami w grę „Pani Róża” ?.

🎈

Warsztaty poprowadzi Ania Broda. Piosenkarka, cymbalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka. Wokalistka obdarzona niepowtarzalnym głosem, posługująca się techniką śpiewu “białego”. Autorka tekstów, kompozytorka, aranżerka. Tworzy bardzo różnorodną w formie, nieprzewidywalną w stylu, absolutnie unikalną muzykę marzeń i wrażeń. Gra muzykę etno, jazz, folk, pop, tworzy muzykę dla dzieci.

🎈

Czas trwania zajęć 45 min.

🎈

Zajęcia odbywają się bez butów (dzieci i dorośli).

Liczba miejsc ograniczona.

Bilety: udział w warsztatach jest możliwy jedynie za pobraniem bezpłatnej wejściówki dostępnej na www.bilety.fm:

🎈 Godz. 12:30 – URODZINOWY TORT

Miejsce: galeria TWORZĘ SIĘ w 13 Muzach (wejście od ul. Tkackiej).

Zapraszamy na słodkości i pogaduchy 🙂
Wstęp wolny, bez zapisów.

🎈 Godz. 13:15 – KONCERT ANI BRODY NA 5 URODZINY galerii TWORZĘ SIĘ

Koncert dla dzieci
Wiek uczestników: od 4 lat – udział w koncercie możliwy jest wyłącznie w obecności opiekuna.

Miejsce: SALA KOMINKOWA w 13 muz

🎈

Muzyczno-literacki koncert o etno zabarwieniu. Ania Broda zagra i zaśpiewa najmłodszym piosenki śmieszne, mądre, czasem dziwne, liryczne, fantastyczne, bajeczne i oświećcie, i o wietrze.

Wydarzenie to połączenie poezji i muzyki tworzonej przez cymbały, pianino, magiczne dzwonki i lirę korbową. Koncert będzie słowno-dźwiękowo-rytmicznym eksperymentem a w trakcie jego trwania uczestnicy zmierzą się szybką nauką wpadających w ucho melodyjek i tworzeniem muzycznych obrazów do tekstów.

Liczba miejsc ograniczona.

Bilety: udział w koncercie jest możliwy jedynie za pobraniem bezpłatnej wejściówki dostępnej na www.bilety.fm:

🎈

Koncert odbywa się bez butów (dzieci i dorośli).

🎈

Czas trwania zajęć 60 min.

BILETY

Na warsztaty i koncert z okazji 5 urodzin galerii TWORZĘ SIĘ i Dnia Dziecka obowiązują BEZPŁATNE wejściówki do pobrania na www.bilety.fm. Wejściówki dostępne będą po 15 maja.

Przepraszam Tworzę się
Plac Żołnierza Polskiego 2