Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodzic贸w nie tylko ze Szczecina

Andrzejkowa NOC w OSJ

29 listopada - 19:00

Zapraszamy dzieci na pierwsz膮 NOC W OSJ 馃寖

Wiecz贸r andrzejkowy pe艂en magii, wr贸偶b i zabaw oraz niezapomniana noc z PI膭TKU na SOBOT臉 29/30 listopada
Start imprezy: pi膮tek godz. 19.00.

Impreza adresowana jest do dzieci w wieku 7-12 lat.
Dzieci b臋d膮 nocowa艂y 馃挙w naszej siedzibie szko艂y j臋zykowej – OSJ Warszewo przy ulicy Du艅skiej, a ca艂a impreza zako艅czy si臋 nast臋pnego dnia wsp贸lnym 艣niadaniem. Odbi贸r dzieci do godz. 9.00 w sobot臋 30 listopada.

鉁峑apisy:
鉃 telefoniczne 690620661 / 519727325
鉃sobi艣cie w OSJ Warszewo
鉃mail: recepcja@osj.com.pl
(warunkiem wpisania dziecka na list臋 uczestnik贸w jest wp艂acenie bezzwrotnej zaliczki w kwocie 40 z艂

Informacje dodatkowe:
鉁 Rodzice, zapisuj膮c dziecko na 鈥濧NDRZEJKOWA NOC w OSJ鈥, zapoznaj膮 si臋 z regulaminem wydarzenia oraz wype艂niaj膮 formularz zg艂oszenia
鉁 w dzie艅 imprezy Uczestnicy warsztat贸w przychodz膮 ubrani na sportowo 鈥 np. dres, T-shirt, leginsy.
鉁 dzieci przynosz膮 ze sob膮 dobry humor oraz karimat臋, ma艂膮 poduszk臋, 艣piw贸r lub koc, latark臋, buty na zmian臋.

馃搫Regulamin imprezy „ANDRZEJKOWA NOC W OSJ”
1. Organizatorem Wydarzenia s膮 Osiedlowe Szko艂y J臋zykowe.
2. Wydarzenie jest przeznaczone dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat (dalej: Uczestnicy).
3. Organizator przewiduje maksymaln膮 liczb臋 Uczestnik贸w w wymiarze 15 os贸b, przy czym o zakwalifikowaniu do uczestnictwa w Wydarzeniu decyduje kolejno艣膰 zg艂osze艅.
4. Rodzic/Opiekun zapisuj膮c swoje dziecko wyra偶a zgod臋 na uczestnictwo dziecka w imprezie
5. Warunkiem wpisania dziecka na list臋 uczestnik贸w jest wp艂ata zaliczki bezzwrotnej w wysoko艣ci 40z艂 w recepcji szko艂y lub na konto 29 1020 4795 0000 9802 0267 0479
6.Najp贸藕niej w dniu rozpocz臋cia wydarzenia opiekun wp艂aca pozosta艂膮 kwot臋 w wysoko艣ci 60 z艂 w recepcji szko艂y.
7. Termin i czas spotkania: noc z 29 na 30 listopada (z pi膮tku na sobot臋), od godz. 19.00 do godz. 9.00.
8. Uczestnicy przynosz膮 ze sob膮:
– 艣piw贸r lub koc, poduszk臋 i karimat臋;
– latark臋
– obuwie na zmian臋
– ulubione zdrowe przek膮ski
9. Podczas ca艂ej imprezy obowi膮zuje bezwzgl臋dny zakaz samodzielnego wychodzenia z siedziby szko艂y. W przypadku z艂amania zakazu Uczestnik opuszcza imprez臋, a opiekun powiadamia telefonicznie Rodzic贸w/Opiekun贸w, kt贸rzy odbieraj膮 swoje dziecko.
10. Organizator nie zapewnia ubezpieczenia Uczestnik贸w (w szczeg贸lno艣ci w zakresie NNW i OC) oraz nie zapewnia sta艂ej obecno艣ci s艂u偶b ratowniczych.

Szczeg贸艂y

OSJ Kids