Animacje w CH Ster

10 lipca 2021 - 12:00 - 18:00

Zapraszamy wszystkie dzieci na bezpłatne animacje, gry i zabawy na świeżym powietrzu, w każdą sobotę, w godz. 12:00-18:00.

Podczas zajęć na wszystkich najmłodszych czekać będą animatorzy, bańki, warsztaty, konkursy oraz Steraki.

• Za uczestnictwo w jednych zajęciach można otrzymać 1 naklejkę do przyklejenia na specjalny plakat
  • Zebrane 3 naklejki można wymienić na Steraka bez ubranka – do wyboru: Mamę, Tatę, Córkę, Synka lub Pieska
  • Dodatkowo, raz w miesiącu w naszym Centrum odbywać się będą specjalne akcje promocyjne, w których oprócz nagród za paragony będzie można otrzymać specjalną naklejkę na nowe ubranko dla Steraka.
    Akcje promocyjne odbywają się w dniach 22 czerwca, 1 i 7 lipca i 2 sierpnia w godz. 15:00-19:00
  • Ponadto, w dniu 4 września, podczas akcji promocyjnej w naszym Centrum, każdy kto zrobi zakupy na kwotę min. 200 zł, może odebrać wybranego przez siebie Steraka

Regulamin akcji można pobrać tutaj.

10 lipca 2021
Godzina: