Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Arcydzielne warsztaty

18 maja 2019 - 09:00

Twórcze warsztaty podejmujące temat sztuki współczesnej dla dzieci (4-7 lat) i ich opiekunów.

Moda sztuką czy na sztukę? Czy można założyć na siebie dzieło sztuki? Czy ubranie musi być tylko użyteczne? To wszystko sprawdzimy to na kolejnych modnych warsztatach arcydzielnych. W naszym modowym atelier powstaną kolekcje nie tylko na papierze. Zmierzymy się z własnymi inspiracjami i zestawimy je z panującymi trendami, może któreś z modowych arcydzieł nada się na wybieg.

Animacje poprowadzi Aleksandra Głowacka – od 10 lat nauczyciel edukacji, absolwentka Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej, specjalista w dziedzinie edukacji artystycznej małych dzieci. Na co dzień wychowawca i pedagog w przedszkolu integracyjnym. Praca z najmłodszymi jest dla niej wyjątkowym zajęciem nie tylko uczy dzieci, ale również uczy się od dzieci. W swojej pracy wykorzystuje z elementy Pedagogiki Marii Montessori oraz nowoczesne techniki i formy prowadzenia zajęć, głównie wykorzystując metody aktywizujące. Autorka wielu projektów warsztatowych dla najmłodszych.

Udział dziecka w warsztatach możliwy jest wyłącznie w obecności opiekuna. Liczba miejsc ograniczona. Zajęcia odbywają się bez butów (dzieci i dorośli). Czas trwania zajęć 45 min.

09:00 (4 lata), 10:00 (5-6 lat), 11:00 (6-7 lat)

Bilety: dziecko 10 zł / opiekun 10 zł dostępne @TUTAJ

(informacja ze strony wydarzenia)

Zapisz się na newsletter bloga!
Bądź zawsze na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekstra treści!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach i usługach Miasta Atrakcji. Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Szczegóły

Data:
18 maja 2019
Czas:
09:00
Strona internetowa:
https://13muz.eu/kalendarium/

Miejsce

13 Muz
Plac Żołnierza Polskiego 2
Szczecin, 70-551
+ Google Map
Telefon:
+48 502 383 070
Strona internetowa:
http://13muz.eu