Arcydzielne warsztaty

8 czerwca 2019 - 09:00

Twórcze warsztaty podejmujące temat sztuki współczesnej dla dzieci (4-7 lat) i ich opiekunów, podczas których najmłodsi „własnoręcznie” poznają m.in. czym jest dzieło sztuki, co to abstrakcja,  czym jest sztuka użytkowa, co to pop-art. i action-painting.

Warsztaty inspirowane będą działalnością artystyczną największych współczesnych twórców takich jak Andy Warhol, Jackson Pollock, Salvadore Dali czy Jean Dubuffet a ich efektem będą malarskie arcydzieła, rzeźbiarskie unikaty i współczesne dzieła sztuki. Będziemy doskonalić swoje manualne umiejętności, szlifować talenty i naprawdę dobrze się bawić.

Animacje poprowadzi Aleksandra Głowacka – od 10 lat nauczyciel edukacji, absolwentka Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej, specjalista w dziedzinie edukacji artystycznej małych dzieci. Na co dzień wychowawca i pedagog w przedszkolu integracyjnym. Praca z najmłodszymi jest dla niej wyjątkowym zajęciem nie tylko uczy dzieci, ale również uczy się od dzieci. W swojej pracy wykorzystuje z elementy Pedagogiki Marii Montessori oraz nowoczesne techniki i formy prowadzenia zajęć, głównie wykorzystując metody aktywizujące. Autorka wielu projektów warsztatowych dla najmłodszych.

Udział dziecka w warsztatach możliwy jest wyłącznie w obecności opiekuna. Liczba miejsc ograniczona.

• 09:00 (4-5 lat),
  • 10:00 (5-6 lat),
  • 11:00 (6-7 lat)

Zajęcia odbywają się bez butów (dzieci i dorośli). Czas trwania zajęć 45 min.

8 czerwca 2019

13 Muz