Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Arcydzielne Warsztaty / book me

6 kwietnia 2019

Twórcze warsztaty podejmujące temat sztuki współczesnej dla dzieci (3-6 lat) i ich opiekunów. Książka – każdy maluch ma swoją ulubioną, często tyle razy czytaną mu przed snem, że jej treść zna na pamięć. A jaka byłaby książka, gdyby stworzyło ją dziecko? Nie będziemy się zastanawiać – sprawdzimy to! Na kolejnych zajęciach znowu powstanie dzieło sztuki współczesnej – tym razem będzie to książka. Czy będzie napisana, namalowana, wyklejona, czy będzie o magicznych stworzeniach, a może o małym chłopcu z sąsiedniego osiedla? O tym wszystkim dowiemy się na kolejnych arcydzielnych warsztatach/book me.

Animacje poprowadzi Aleksandra Głowacka – od 10 lat nauczyciel edukacji, absolwentka Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej, specjalista w dziedzinie edukacji artystycznej małych dzieci. Na co dzień wychowawca i pedagog w przedszkolu integracyjnym. Praca z najmłodszymi jest dla niej wyjątkowym zajęciem nie tylko uczy dzieci, ale również uczy się od dzieci. W swojej pracy wykorzystuje z elementy Pedagogiki Marii Montessori oraz nowoczesne techniki i formy prowadzenia zajęć, głównie wykorzystując metody aktywizujące. Autorka wielu projektów warsztatowych dla najmłodszych.

g. 9:00 (3 lata)
g. 10:00 (4-5 lat)
g. 11:00 (5-6 lat)
Udział dziecka w warsztatach możliwy jest wyłącznie w obecności opiekuna. Liczba miejsc ograniczona. Zajęcia odbywają się bez butów (dzieci i dorośli).

Czas trwania zajęć 45 min.

Bilety: dziecko 10 zł / opiekun 10 zł

(informacja ze strony wydarzenia)

Zapisz się na newsletter bloga!
Bądź zawsze na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekstra treści!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach i usługach Miasta Atrakcji. Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Szczegóły

Data:
6 kwietnia 2019
Strona internetowa:
https://13muz.eu/kalendarium/

Miejsce

13 Muz
Plac Żołnierza Polskiego 2
Szczecin, 70-551
+ Google Map
Telefon:
+48 502 383 070
Strona internetowa:
http://13muz.eu