• To event minęło.

Arcydzielne Warsztaty/Dzieci lubią Jazz?

9 marca - 09:00

Twórcze warsztaty podejmujące temat sztuki współczesnej dla dzieci (3-6 lat) i ich opiekunów. Tym razem sprawdzimy, czy jazz jest tylko dla dorosłych i postaramy się odpowiedzieć na pytania: czy muzyka jest dziełem sztuki? Czy dzieci lubią jazz?

Pomoże nam w tym inspektor Jass – Tomasz Licak, który na żywo zagra arcydzieła swojego gatunku. Warsztaty będą świetną okazją, aby podczas zabawy dzieci nabyły nowe umiejętności – słuchania, koncentracji, tańca w rytm muzyki granej na żywo a może nawet zagrają z artystami. Warsztaty pozwolą na poszerzenie „małych horyzontów” poprzez obcowania z muzyką tylko pozornie przeznaczoną dla „dorosłych uszu” i taką która zazwyczaj nie jest grana na popularnych kanałach dla dzieci.
Gośćmi warsztatów będą: Tomasz Licak. Bartosz Świątek

Animacje poprowadzi Aleksandra Głowacka – od 10 lat nauczyciel edukacji, absolwentka Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej, specjalista w dziedzinie edukacji artystycznej małych dzieci. Na co dzień wychowawca i pedagog w przedszkolu integracyjnym. Praca z najmłodszymi jest dla niej wyjątkowym zajęciem nie tylko uczy dzieci, ale również uczy się od dzieci. W swojej pracy wykorzystuje z elementy Pedagogiki Marii Montessori oraz nowoczesne techniki i formy prowadzenia zajęć, głównie wykorzystując metody aktywizujące. Autorka wielu projektów warsztatowych dla najmłodszych.
g. 9:00 (grupa 3 lata),
g. 10:00 (4-5 lat),
g. 11:00 (5-6 lat) –

Udział dziecka w warsztatach możliwy jest wyłącznie w obecności opiekuna. Liczba miejsc ograniczona. Zajęcia odbywają się bez butów (dzieci i dorośli). Czas trwania zajęć 45 min.

Bilety: dziecko 10 zł / opiekun 10 zł www.bilety.fm

13 Muz