ATAK Gigantów – Festiwal Roślin Owadożernych

12 listopada - 08:00 - 14 listopada - 17:00

Przyjdź do bajecznego, zielonego świata wypełnionego magiczną opowieścią o niesamowitych gigantach. Udaj się w dziką podróż do fascynującej krainy wygłodniałych potworów.
🔥 Zobacz co potrafią, a nie będziesz mógł uwierzyć własnym oczom!
🌈 Atak Gigantów to fantastyczna przygoda odkrywania tajemnic i piękna natury. W świecie flory nie brakuje genialnych inżynierów, specjalistów od odliczania czasu, a nawet tych, którzy potrafią stworzyć własne bungee! Wszystkich tych bohaterów poznasz razem z nami…!
🌎 Festiwal to największa na świecie żywa wystawa, którą tworzą eksponaty z blisko 40 państw. Wyjątkowe pokazy, prelekcje i mnóstwo niezwykłych atrakcji dla dzieci i dorosłych.
⚡️ Krótko mówiąc, gigantyczne show nadchodzi!
W trakcie wydarzenia zostanie uruchomiona specjalna, dodatkowa strefa, w której będzie można kupić ciekawe i nietypowe rośliny owadożerne, prosto od hodowców.
Harmonogram:
Dostępny na www.festiwalroslin.pl
💥 Udział w warsztatach, prelekcjach i pokazach jest w cenie biletu. Nie podlega dodatkowym opłatom.
Festiwalowi towarzyszy Światowa Wystawa Orchidei, Bonsai i Sukulentów – Szczecin. Jeden bilet, wystarczy na te dwa wydarzenia!
Miejsce:
Galeria Turzyn
aleja Bohaterów Warszawy 42,
⏳Godziny otwarcia:
od 10:00 do 18:00 (czwartek-sobota)
od 10:00 do 17:00 (niedziela)
🔻 Ilość dostępnych biletów, szczególnie w związku z ograniczeniami (COVID-19), jest mocno limitowana. Jeżeli chcecie zdobyć pewną wejściówkę, rekomendujemy niezwłocznie zakup❗️ ➡️ https://www.ebilet.pl/…/festiwal-roslin-owadozernych/… ⬅️
Cennik:
Normalny: 35 PLN, Ulgowy: 25 PLN, Rodzinny 2+2: 99 PLN,
Bilety ulgowe przysługują: dzieciom, uczniom i studentom do 26 roku życia, emerytom, rencistom i niepełnosprawnym (osoby korzystające z ulgi muszą przedstawić niezbędne dokumenty takie jak legitymacje, orzeczenia itp.)
Dzieci do 3 roku życia – wstęp bezpłatny (opiekunowie muszą na wejściu przedstawić dokument potwierdzający datę urodzenia dziecka)

Start:
12 listopada - 08:00