Bądź EKO / bezpłatne wydarzenie dla dzieci

23 października - 12:00 - 14:00

Ekologiczny Projekt na Październik
Warsztaty z Wyobraźni dla dzieci
(podział na dwie grupy: przedział wiekowy 6-9 lat oraz 10-12 lat)
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do udziału w zajęciach, które pozwolą spojrzeć na otoczenie w nietuzinkowy sposób. Zajęcia odbędą się dnia: 23.10.2021 od godziny 12:00 do 14:00 W Starej Rzeźni w Sali: Kubryk Literacki.
Wszystkie materiały z rysunku dla grupy 1 zapewnia Stara Rzeźnia, zachęcamy natomiast uczestników grupy 2 do zabrania ze sobą na zajęcia drobnych, (najlepiej) zużytych materiałów szkolnych (piórniki, notesy, etui etc) i/bądź domowych (kubki, ręczniki, ramki etc).
Liczymy na świetną zabawę wspólną oraz na to, że wydarzenie pomoże w równym stopniu: w rozwinięciu skrzydeł wyobraźni oraz praktycznego zmysłu na ponowne wykorzystanie elementów, które otaczają nas na co dzień; a wszystko poprzez manualno-kreatywne działanie.
Dodatkowo odbędą się pokazy filmowe i animowane dla naszych milusińskich oraz zostanie przeprowadzona dyskusja o ekologii.
Potrzebne są tylko chęci! Czekamy na was!

Stara Rzeźnia
ul. Tadeusza Wendy 14