Bajki pana Brzechwy

18 maja 2019

15zł

Któż z nas nie zna choćby jednego wiersza Jana Brzechwy? Całe pokolenia wychowały się na takich utworach jak „Żuraw i czapla”„Na straganie” czy „Samochwała”. Do dziś dzieci śpiewają piosenki o „Kaczce Dziwaczce” i tajemniczych Wyspach Bergamutach”. Dlatego przygotowaliśmy pełen humoru spektakl oparty właśnie na tych najbardziej znanych i nadal aktualnych wierszach.

Oprawą muzyczną zajął się Maciej Cybulski, angażując młodych szczecińskich muzyków.

Podczas 45-minutowego spektaklu aktorzy wcielają się w rozmaite postaci, przywdziewając niemal dwadzieścia różnorodnych kostiumów.

Spektakl ten z pewnością nie tylko dostarczy niezapomnianych wrażeń najmłodszej widowni, ale także pozwoli dorosłym chociaż na chwilę powrócić we wspomnieniach do czasów beztroskiego dzieciństwa.

18 maja 2019
Koszt: