Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Bajkowa kuchnia w Atrium Molo

2 grudnia 2017 - 11:00 - 18:00

Co dzieciaki kochają najbardziej? Wiadomo, bajki i smakołyki! Przed nami impreza łącząca kolorowy animowany świat z bajeczną kuchnią prosto z ekranów kin!

BAJKOWA KUCHNIA z JULIĄ CYMBALUK I KUBĄ TOMASZCZYKIEM

Ogromna popularność programów telewizyjnych promujących zdolnych kucharzy w każdym wieku i zdrową kuchnię sprawiła, że dziś gotować chcą wszyscy! Wspólnie z gwiazdami programów kulinarnych chcemy zaprosić dzieci do Bajkowej Kuchni! Odkryją sekrety ulubionych przysmaków najpopularniejszych filmowych bohaterów oraz smacznej bajkowej kuchni. Łącząc dobrą zabawę z edukacją, chcemy pokazać dzieciom, że zdrowa (i świetna!) kuchnia nie musi być nudna! Na początek spotkamy się w aromatycznej, smakowitej Muminkowej Kuchni.

Już 2 grudnia, w szczecińskim Centrum Handlowym Atrium Molo, spotkamy się z Kubą Tomaszczykiem, czternastoletnim finalistą programu MasterChef Junior, oraz jedenastoletnią Julką Cymbaluk, zwyciężczynią MasterChef Junior i autorką przebojowej książki kucharskiej. Wspólnie z dziećmi przygotują przysmaki z Kuchni Mamy Muminka (na podstawie przepisów pochodzących z książki Tove Jansson „Moomin Cookbook”), co wiąże się z promocją wchodzącego do kin w grudniu filmu „Magiczna zima Muminków”.

Młodzi MasterChefowie zaprezentują swe umiejętności, przygotowując wybrane smakołyki z Muminkowej Książki Kucharskiej, a następnie zaproszą dzieci do kuchni, gdzie wspólnie przygotują świąteczne smakołyki.

 

PROGRAM SPOTKANIA

Szczecin, Centrum Handlowe Atrium Molo, 11:00-18:00

11:00 – PANNA MIGOTKA ZAPRASZA (Panna Migotka, wierna towarzyszka przygód Muminka, wpadnie z wizytą, by rozpocząć imprezę i Muminkowe zabawy; zostanie z nami przez cały dzień, by co godzinę pojawić się ponownie – możliwość wspólnej zabawy i zdjęć)

11:30, 14:30 – BAJKOWA KUCHNIA Z KUBĄ TOMASZCZYKIEM

13:00, 16:00 – BAJKOWA KUCHNIA Z JULKĄ CYMBALUK

12:30, 14:00, 15:30, 17:00  – MUMINKOWE KONKURSY

17:00 – WIZYTA SAMEGO… ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA!

Wszystkie dzieci mogą przypatrywać się młodym szefom kuchni, smakować ich potraw i próbować własnych sił w przygotowywaniu prostych dań.

Przez cały dzień na najmłodszych czekają też inne Muminkowe atrakcje: zajęcia plastyczne – wspólne przygotowywanie ozdób i dekorowanie świątecznej choinki, Muminkowy makijaż i Muminkowe Kino.

 ZAPRASZAMY I ŻYCZYMY SMACZNEGO!

(informacja ze strony wydarzenia)

Szczegóły

Data:
2 grudnia 2017
Czas:
11:00 - 18:00
Strona internetowa:
http://atrium-molo.pl/aktualnosci/bajkowa-kuchnia-julia-cymbaluk-kuba-tomaszczykiem/

Miejsce

Atrium Molo
ul. Mieszka I 73
Szczecin, 71-011
+ Google Map

Polub, a żadne wydarzenie Ci nie umknie!