Bezpłatna opieka nad dzieckiem

23 marca 2019 - 12:00 - 19:00

Drodzy Rodzice,

• Każdy, kto przyjdzie do CH Ster z dzieckiem, może na czas zakupów przekazać je pod opiekę profesjonalnej opiekunki
  • Specjalne stoisko opieki nad dziećmi, znajduje się, na placu zabaw przy sklepie DUKA
  • Stoisko jest do Waszej dyspozycji w piątki, w godz.16:00-20:00, soboty, w godz.12:00-19:00 i niedziele handlowe w godz.12:00-18:00

UWAGA, przed skorzystaniem z usługi, prosimy o bardzo uważne przeczytanie Regulaminu Opieki nad Dzieckiem, który znajduje się poniżej, w Notatkach na FB oraz jest dostępny na stoisku.

23 marca 2019

Centrum Handlowe Ster