Bezpłatne zajęcia samoobrony

20 czerwca - 17:00

Polska Fundacja Przeciwdziałania Uzależnieniom – PFPU i ISAM Polska zapraszają na bezpłatne zajęcia z samoobrony, które odbywać się będą co sobotę w godzinach 17:00 – 18:00 na Wyspie Grodzkiej przy Marinie w terminie 20 czerwca – 22 sierpnia 2020 roku.

Zaprezentujemy proste techniki, skuteczne w konfrontacji z silniejszym przeciwnikiem. Dzięki współpracy z Fundacją Centrum Rozwoju i Pomocy Psychologicznej Intera, zwrócimy uwagę także na psychologiczne aspekty samoobrony.

Bez zapisów, bez opłat. Dla KAŻDEGO :)!

Poczuj się pewniej 🙂 Przyjdź na zajęcia i poznaj podstawowe techniki samoobrony.

Wyspa Grodzka
Szczecin, + Google Map