Bibliocity – gra miejska w ramach Nocy Bibliotek 2021

9 października - 09:30 - 16:30

Serdecznie zapraszamy do udziału w grze miejskiej Bibliocity! W grze można uczestniczyć w pojedynkę lub w grupach liczących nie więcej niż 5 osób. 9 października od godz. 9.30 zapraszamy do ProMediów (al. Wojska Polskiego 2) po pierwsze zadanie.  Należy mieć przy sobie telefon z czytnikiem kodów QR, konto biblioteczne (można założyć na miejscu przed rozpoczęciem zabawy) oraz kartę biblioteczną lub dokument tożsamości – będzie to niezbędne do realizacji zadań. Po wykonaniu wszystkich zadań i powrocie do ProMediów zapraszamy do zagrania w gry planszowe. O godz. 16.30 zapraszamy na podsumowanie rozgrywki, drobne upominki i podziękowania za wspólnie spędzony czas.

Gra miejska obejmuje filie znajdujące się na lewobrzeżu Szczecina, w okolicach centrum miasta. W razie wątpliwości lub problemów podczas rozgrywki prosimy o kontakt mailowy: f54promedia@gmail.com.

Czas trwania: 9.30-16.30

Start i meta: ProMedia (Al. Wojska Polskiego 2)

Zapisy: osobiście w ProMediach, telefonicznie: 91 506 50 56 lub e-mailowo: filia54@mbp.szczecin.pl

Życzymy udanej zabawy!