Biegi Kota Umbriagi

17 lipca 2021 - 10:00

Szczeciński kot-żeglarz zaprasza na cykl biegów dla najmłodszych!
Przebieżki będą towarzyszyły cyklowi #Bulwarove ⛱️☀️, czyli rodzinnej imprezie z przepięknym widokiem na panoramę Szczecina i mnóstwem atrakcji dla małych i dużych.
Każdy z 8 weekendów „Wakacji bez monitora” będzie posiadał inny temat przewodni. Warto więc wracać i cieszyć się słońcem.
Wracając do biegów… 🙂
Zawody będą organizowane dla dzieci z roczników 2014-2019 na dystansie 60 m (start o godz. 10:00) oraz na 300 m dla dzieci z roczników 2013-2008 (start ok. godz. 10:30).
Każdy uczestnik otrzyma numer startowy 🔟, gadżety 🛍️ i medal pamiątkowy 🏅 po pokonaniu dystansu.
Opłata startowa wynosi 40 zł. Kupując karnet w cenie 140 zł można oszczędzić i otrzymać koszulkę biegową gratis! Istnieje możliwość kupienia samej koszulki. Cena to 45 zł. (PS. Do drugiego pakietu dołączamy inną, bulwarovą koszulkę gratis!)
Regulamin jest dostępny w zakładce „Informacje” na stronie Protiming.
Spotykamy się na skwerze pry Nabrzeżu Starówka.
Wszelkie pytania dotyczące zapisów i płatności prosimy kierować do kontakt@protiming24.pl 🙂 My chętnie pomożemy we wszystkich innych kwestiach.

17 lipca 2021
Godzina: