Bryganda z 1000 i jednej nocy – bajka improwizowana

11 października - 12:00

Czerwony Kapturek, Królewna Śnieżka,
Kaczor Donald oni dzisiaj nie wystąpią!!!
Dziś czas na bohaterów, których jeszcze nigdy nie było, albo nikt wcześniej ich nie odkrył!
Wspólnie z dziećmi wymyślimy i stworzymy nowe historie, nowych bohaterów w całkiem nieznanych krainach.
Zapraszamy dzieci, wraz z opiekunami na niezwykłą przygodę, gdzie ograniczać nas może tylko nasza wyobraźnia. Na oczach widzów powstaną całkiem nowe rzeczy, które jak kwiat paproci zakwitną tylko raz i nigdy się już nie powtórzą.
Zagramy dla Was z Wami!!!
Wystąpią: Adrianna Janowska – Moniuszko, Marta Uszko, Adam Kuzycz-Berezowski, Wojtek Sandach, Kacper Odrobny

Stara Rzeźnia
ul. Tadeusza Wendy 14