• To event minęło.

Brzdąc 2019 w Teatrze Letnim

1 czerwca - 12:00 - 18:00

W tym roku na scenie Teatru Letniego zaprezentuje się blisko 1000 młodych wykonawców: muzyków i tancerzy, którzy na co dzień z ogromnym powodzeniem występują na scenach szczecińskich i ogólnopolskich. 1 czerwca rozdamy około 3000 paczek dla dzieci pozostających od opieką Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie i Caritas, a teren Amfiteatru zamieni się w wielki plac zabaw pełen darmowych atrakcji dla odwiedzających. Momentem szczególnym programu będzie ceremonia wręczenia „BRZDĄCA” tegorocznemu laureatowi, którego Dziecięca Rada Miasta Szczecin wybierze z nadesłanych kandydatur.

Finałem tegorocznej imprezy będzie koncert Weronika Juszczak z zespołem, który rozpocznie się o godzinie 18:00.

Weronika Juszczak –
20-letnia wokalistka i vlogerka, która swoją charyzmą i szczerością przyciąga tysiące fanów. W październiku 2016 z hukiem weszła w świata muzyki rozrywkowej, trafiając debiutanckim singlem „Możesz Zatrzymać Nas” na notowania radiowych list przebojów. Wokalistka na tym jednak nie poprzestała i niespełna dwa lata później, w maju 2018 roku, na półki sklepowe w całej Polsce trafił jej debiutancki album „INNA”, który przebojem wdarł się na 3 miejsce listy OLiS (listy najchętniej kupowanych płyt w Polsce). Piosenkarka po wydaniu albumu rozpoczęła oficjalnie solowe koncertowanie. Łącznie odwiedziła 14 największych miast w Polsce, spotkała kilka tysięcy fanów, którzy dostarczyli jej niesamowitej dawki inspiracji do kolejnych poczynań muzycznych. Obecnie artystka skupia się na pracy nad kolejnym albumem studyjnym, lecz wszystko pozostaje owiane wielką tajemnicą.

W związku z organizacją kolejnej edycji plebiscytu „BRZDĄC”, informujemy o możliwości nadsyłania zgłoszeń do tegorocznego konkursu. Laureatem może zostać pełnoletni mieszkaniec Szczecina, który zrobił dla dzieci coś wyjątkowego. Pisemny wniosek nominacyjny należy kierować do dnia 30.05.2019 na adres:
Dziecięca Rada Miasta Szczecin
Ul. Jagiellońska 59