Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Bulwarove – wypoczynek, jedzenie i zabawa na Bulwarach

27 lipca 2019 - 28 lipca 2019

Bulwarove poleca się na wakacje
Przed nami kolejne Bulwarove wydarzenia. Już w weekend 27-28 lipca zapraszamy miłośników ekologicznego trybu życia i rodziców wraz z dziećmi 🙂

27-28 lipca Bulwarove będzie doskonałym miejscem dla wszystkich tych, którzy chcą nieco zwolnic tempo swojego życia, odetchnąć i się zrelaksować. Dzieci mają okazję do wspólnej zabawy i zagrania w gry, które, na co dzień nie są powszechnie dostępne, a rodzice mogą sobie odpocząć na leżaczkach i posłuchać muzyki.

W sobotę zapraszamy wszystkie mamy i przyszłe mamy na mini warsztaty z chustowania w godz. 11.30-13.30. Po zajęciach zorganizowany będzie spotkanie z dietetyczką, która opowie o zdrowym żywieniu dla mam.

Przez cały weekend będą trwały ekologiczne warsztaty dla dzieci, podczas których będzie można przygotować ekologiczne torby, wziąć udział w zręcznościowym łowieniu plastików z małego basenu czy zmierzyć się w śmieciowej bitwie na wodę. A w niedzielę zapraszamy na nasz bieg.

W ten weekend na Bulwarovym pojawi się także stoisko Fundacja DKMS, gdzie będzie można zapisać się do bazy potencjalnych dawców szpiku. Tym razem Dni Dawcy Szpiku w Szczecinie są organizowane w ramach akcji: „Czy Pomorze pomoże? AŻ 5 PACJENTÓW CZEKA NA DAWCĘ SZPIKU!”. Ci, którzy jeszcze się nie zarejestrowali w bazie będą mogli to zrobić już w sobotę i niedzielę podczas Bulwarovego.

❓Gdzie i kiedy?
27-28 lipca
24-25 sierpnia
7-8 września

Imprezy będą się zaczynały o 11:00 (sobota) lub 10:00 (niedziela) i trwały do 18. Lokalizacja to jak w poprzednim roku skwer na końcu odnowionego Nabrzeża Starówka.

(informacja ze strony wydarzenia)

Zapisz się na newsletter bloga!
Bądź zawsze na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekstra treści!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach i usługach Miasta Atrakcji. Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Szczegóły

Start:
27 lipca 2019
Koniec:
28 lipca 2019
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/854315461591183/

Miejsce

Bulwary Miejsce Spotkań
Nabrzeże Starówka
Szczecin,
+ Google Map