Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Bulwarove – wypoczynek, jedzenie i zabawa na Bulwarach

24 sierpnia 2019 - 25 sierpnia 2019

Sport to zdrowie! Przekonasz się o tym przychodząc na sierpniowe Bulwarove

Ile przyjemności i satysfakcji może nam dać prowadzenie aktywnego trybu życia, będziemy mogli doświadczyć podczas najbliższej edycji Bulwarove. 24 i 25 sierpnia na skwerze wieńczącym Łasztownię pojawi się mnóstwo sportowych propozycji.
Weekend rozpoczniemy aktywnie. W sobotę z rana zapraszamy wszystkich miłośników biegania na naszą 5-kilometrową przebieżkę. To będzie trzeci bieg z cyklu „Przebiegnij półmaraton nad Czystą Odrą”. Jego uczestnicy otrzymają do kolekcji kolejny medal. Ciekawe, kto zbierze cały komplet? Sobotni bieg wystartuje o 11.00, tradycyjnie przed startem zapraszamy na wspólną rozgrzewkę. Bieg bulwarami będzie doskonałą rozgrzewką przed niedzielnym półmaratonem. Zapisy odbywają się za pośrednictwem strony internetowej https://www.protiming24.pl/startmeta/BB319/registration/

Co jeszcze będzie na nas czekać na Łasztowni? Oczywiście leżaczki, koce, pufy, dobra muzyka, gry i zabawy dla całych rodzin oraz niesamowita atmosfera. Ostatni, „bulwarowy” weekend sierpnia będzie doskonałą alternatywą dla tych, którzy lubią aktywność fizyczną. Bulwarove będzie idealnym miejscem dla wszystkich, którzy chcą się zrelaksować. Dzieci mają tu okazję do wspólnej zabawy i zagrania w gry, które na co dzień nie są powszechnie dostępne, a rodzice mogą sobie odpocząć na leżaczkach i posłuchać muzyki.

Przez dwa dni będzie można wziąć udział w treningach otwartych Capoeiry. Wykwalifikowani instruktorzy zapoznają nas z brazylijską sztuką walki. W sobotę skwer na Łasztowni zamieni się w mini boisko piłkarskie, na którym najmłodsi będą mogli nauczyć się nowych futbolowych sztuczek wspólnie ze szkółką piłkarską. Z kolei w niedzielę zapraszamy na otwarte treningi frisbee. Tego samego dnia dołączą do nas WOPR-owcy, którzy zaprezentują pokazy z udzielania pierwszej pomocy, opowiedzą o swojej pracy i doświadczeniach i pokażą swój sprzęt.

Czekamy na Was już w sobotę w godz. 10.00 – 18.00 oraz w niedzielę od 11.00 do 18.00.

(informacje ze strony wydarzenia)

Szczegóły

Start:
24 sierpnia 2019
Koniec:
25 sierpnia 2019
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/854315461591183/

Miejsce

Bulwary Miejsce Spotkań
Nabrzeże Starówka
Szczecin,
+ Google Map