Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Bulwarove – wypoczynek, jedzenie i zabawa na Bulwarach

22 czerwca - 11:00 - 18:00

Jedna z najbardziej lubianych imprez i form spędzania wolnego czasu wraca w nieco odmienionej formie ♥

Na skwerze wieńczącym Łasztownię znowu pojawią się leżaczki, animacje dla dzieci i nowe elementy, których do tej pory nie było.

Poprzedni sezon pokazał, że szczecinianie uwielbiają spędzać czas na bulwarach. Za sprawą Bulwarove skwer na końcu Łasztowni zmienia się w przestrzeń pełną doskonałej zabawy oraz smacznych przekąsek. Dzieci mają okazję do wspólnej zabawy i zagrania w gry, które, na co dzień nie są powszechnie dostępne, a rodzice mogą sobie odpocząć na leżaczkach i posłuchać muzyki.

Tegoroczne Bulwarove oczywiście zachowają swoją przewodnią konwencję, ale też wprowadzą nieco nowości. Przez cztery edycje, bo tyle ich właśnie będzie, odwiedzając Bulwarove będziemy mogli wziąć udział w różnych zajęciach tematycznych.

Podobnie jak w zeszłym roku będziemy promować aktywność fizyczną na bulwarach i organizować biegi. Raz w miesiącu (zawsze w niedzielę) zapraszamy na Biegowe Bulwarove – biegi wzdłuż szczecińskich bulwarów. Tym razem za udział w każdym biegu zawodnicy otrzymają medale, które po 4 miesiącach połączą się w jeden duży 🙂 Dla dzieci przewidziano bezpłatny FUN RUN.

Informacje o atrakcjach poszczególnych wydań cyklu będziemy publikować w wydarzeniu na Facebooku.

❓Gdzie i kiedy?

Na pierwsze Bulwarove zapraszamy w weekend 22-23 czerwca. Kolejne:

27-28 lipca
24-25 sierpnia
7-8 września

Imprezy będą się zaczynały o 11:00 (sobota) lub 10:00 (niedziela) i trwały do 18. Lokalizacja to jak w poprzednim roku skwer na końcu odnowionego Nabrzeża Starówka.

(informacja ze strony wydarzenia)

Szczegóły

Data:
22 czerwca
Czas:
11:00 - 18:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/854315461591183/?active_tab=about

Miejsce

Łasztownia
ul. Tadeusza Apolinarego Wendy
Szczecin,
+ Google Map