Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Chodź na spacer! | Kamienice Śródmieścia

1 września 2019 - 11:00 - 14:00

Monika Szymanik od dłuższego czasu przemierza miasto wzdłuż i wszerz, i uwiecznia szczecińskie kamienice. Fotografuje aparatem telefonu komórkowego, a dzięki jej zdjęciom te czasem zapierające dech w piersiach, a czasem zapomniane przez renowacje budowle możemy zobaczyć „z bliska”, przystanąć obok nich i spojrzeć od nowa. Teraz wybraną porcję fotografii Moniki (którą znajdziecie w mediach społecznościowych jako Kamienica_w_lesie Monika Szymanik) będzie można obejrzeć w centrum miasta, u stóp jednej ze śródmiejskich kamienic.

Zapraszamy na spacer towarzyszący otwarciu wystawy „Kamienica w lesie” w GALERII [od] ULICY, czyli odremontowanej witrynie sklepu przy ul. Jagiellońskiej 91. Pójdziemy autorskim szlakiem Moniki, który wytyczą miejsca z prezentowanych na wystawie zdjęć. Startujemy 1 września (niedziela) o 11.00 z ul. Jagiellońskiej 91. Spacer potrwa ok. 1,5 godziny i zakończymy go w ŚRODKU Śródmiejskim Punkcie Sąsiedzkim. Wstęp oczywiście wolny!

Spacer odbędzie się w ramach cyklu „Spacerownik” – serii miejskich spacerów realizowanych przez profesjonalistów i amatorów, dzięki którym można poznać swoją najbliższą okolicę od zupełnie innej strony.

Działanie jest realizowane w ramach projektu „ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki. Miejsce aktywności i wsparcia wspólnot lokalnych obszaru rewitalizacji”, koordynowanego przez Stowarzyszenie OSWAJANIE SZTUKI i współfinansowanego przez Miasto Szczecin w związku z projektem pn. „Rewitalizacji obszaru przestrzeni publicznej i zabudowy śródmiejskiego odcinka alei Wojska Polskiego w Szczecinie”.

(informacja ze strony wydarzenia)

Zapisz się na newsletter bloga!
Bądź zawsze na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekstra treści!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach i usługach Miasta Atrakcji. Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz tutaj.
Please follow and like us:

Szczegóły

Data:
1 września 2019
Czas:
11:00 - 14:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/418832632100002/

Miejsce

ul. Jagiellońska
ul. Jagiellońska 91
Szczecin,
+ Google Map