Chustonoszenie – warsztaty dla Początkujących

22 czerwca - 10:00 - 12:00

35zł

Jesteś w ciąży?
Albo masz w domu niemowlaka?
Zastanawiasz się czy chusty są dla Ciebie?
I o co w ogóle chodzi z tymi chustami? 🙂

Zapraszam serdecznie na spotkanie, na którym opowiemy o zaletach noszenia. Opiszemy rodzaje chust i sposoby wiązań.
Pomogę przybliżyć Wam świat chust i noszenia.

Spotkanie poprowadzi Paulina Majcherek – Doradca Noszenia w chuście i nosidle miękkim, Animator Zabaw dziecięcych, prowadząca zajęcia z Sensoplastyki dla najmłodszych. Prywatnie mama trójki łobuzów w wieku 4lata, 3lata i 8 miesięcznego malucha.

Na spotkanie można zabrać starsze dziecko, na sali jest kącik zabaw dla większych a dla młodszych są maty i bujaczki. Jest dostęp do przewijaka.

Zapisy w wiadomości prywatnej, sms 505 573 198 lub na adres chustonosni@wp.pl

Koszt spotkania 35 zł od osoby
Po zapisie przedplata 15 zl na konto, zwrotna w przypadku odwolania spotkania przez organizatora

Spotkanie odbedzie sie na sali Aktywnej Mamy w budynku przychodni na Wojska Polskiego 72 na przeciwko budynku telewizji