• To event minęło.

Co wydarzyło się w magazynie świętego Mikołaja – spektakl

1 grudnia - 15:30

„W magazynie św. Mikołaja” – to świąteczna opowieść o elfie Kamilu, pracowniku zaplecza magazynowego świętego Mikołaja, który postanowił zaprowadzić swoje „porządki” na magazynowych półkach pełnych uszykowanych do transportu zabawek. O tym, co wydarzyło się w magazynie świętego Mikołaja i kto będzie sprzątał, opowie nie używając słów tylko żonglerskich obręczy Kamil Malecki.

Spektakl sztuki cyrkowej dla dzieci od 3 do 103 lat i ich opiekunów. Udział dziecka w wydarzeniu możliwy jest wyłącznie w obecności opiekuna. Liczba miejsc ograniczona. Udział w spektaklu odbywa się bez butów (dzieci). Czas trwania spektaklu 35 min. Miejsce: Sala Kominkowa.

• Uwaga!!! Premiera o g.14:00 – wstęp tylko za okazaniem bezpłatnej wejściówki – do zdobycia na www.bilety.fm
  • Na godz. 15.30 bilety @dostępne tutaj  – dziecko 10 zł / opiekun 10 zł

13 Muz