Cuda na fasadach

5 maja 2019 - 10:00 - 12:00

Zapraszam na czwarty spacer z cyklu „Cuda na fasadach” podczas którego będziemy mieli okazję poznać piękne, lecz mało znane detale szczecińskich budynków przełomu XIX i XX wieku. Tym razem przyjrzymy się bogom, ludziom i zwierzętom w rejonie alei Wojska Polskiego. Spotykamy się czwartek, 2 maja, o godz. 18 obok fontanny przy zbiegu ul Gorkiego, Wawrzyniaka i al Wojska Polskiego.
Zakończenie ok. godz. 20 w okolicach Placu Grunwaldzkiego. Wstęp 10 zł, młodzież i dzieci za darmo.
Podczas wycieczki będzie można obejrzeć i ew kupić mój album „Cuda na fasadach”. Spacer zostanie powtórzony w niedzielę 5 maja o godzinie 10. Miejsce zbiórki to samo.

5 maja 2019

Szczecin