CUDNE SZYCIE NA CHOINCE – konkurs świąteczny dla dzieci

16 listopada - 3 grudnia

Małymi kroczkami zbliżamy się do najpiękniejszych każdego roku Świąt Bożego Narodzenia. Nasze domy wypełnią się ozdobami i zapachami. W tym roku chcemy zachęcić wszystkie dzieci do wykonania szyciowych ozdób choinkowych. Ozdoby te będą również z pewnością piękną pamiątką z dzieciństwa.

PRACA KONKURSOWA POWINNA:

– być wykonana wg pomysłu dziecka

– być uszyta/wykonana samodzielnie

– uszyta, ale zachęcamy również do użycia innych technik

– sfotografowana z dzieckiem przed rodzica i przesłana na adres: warsztaty@akademiaszycia-szczecin.pl do dnia 3 grudnia g. 22.

Zachęcamy do ekologicznego podejścia przy wyborze materiałów i użycia tego, czemu można nadać drugie życie.

Oceniając prace konkursowe będziemy brać pod uwagę: POMYSŁOWOŚĆ I SAMODZIELNOŚĆ WYKONANIA.

W jury konkursowym zasiądą:Ewelina Szubartowska, Klaudia Malczewska, Anita Kędzierska.

NAGRODY:

Spośród wszystkich nadesłanych prac wybierzemy 5, które nagrodzimy zestawami do szycia oraz książkami.

Sponsorem nagród jest Akademia Szycia oraz Fabricshop.

Start:
Koniec: