Cyfrowy Dzień Ojca: LEGO i Star Wars

23 czerwca 2019 - 10:00 - 12:00

130zł

? W każdym dorosłym drzemie dziecko, a niejeden rodzic czerpie z beztroskiej zabawy równie dużo przyjemności, co jego pociechy. Cyfrowy Dzień Ojca to doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu ojca z dzieckiem na kreatywnych zajęciach, które uczą i bawią.

? Zapraszamy na warsztaty programowania i robotyki z klockami LEGO Mindstorms EV3, których motywem przewodnim będą Gwiezdne Wojny. Podczas zajęć dzieci wspólnie z rodzicami będą konstruować Sokoła Millenium, który zmierzy się w przestrzeni kosmicznej z przerażającymi Tie-Fighterami Imperium. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów zaprogramują statek tak, by działał samodzielnie.

? Warsztaty z zestawami LEGO Mindstorms EV3 pobudzają kreatywność oraz wprowadzają dzieci i rodziców w świat robotyki, programowania i automatyki, które odgrywają wielką rolę w Gwiezdnych Wojnach.

? Zajęcia uczą, jak wykorzystywać technologie w sposób twórczy, świetnie się przy tym bawiąc. Przeznaczone są dla dzieci od 7 roku życia. Ich program przygotowano dla uczestników, którzy pierwszy raz mają kontakt z robotyką i programowaniem.
Bilety:
Bilet upoważnia do działu w zajęciach jednego rodzica (dorosłego opiekuna) i jedno dziecko.

Cyfrowy Dzień Ojca: LEGO i Star Wars:
? Niedziela, 23.06.2019 g. 10.00-12.00 lub
? Poniedziałek 24.06.2019 g. 16.30-18.30
? Technopark Pomerania (Sala Magnolia, Budynek F2, Parter), Ul. Cyfrowa 4, Szczecin
? Cena biletu 130 zł (Bilet upoważnia do u

działu w zajęciach jednego rodzica i jedno dziecko)

23 czerwca 2019
Koszt: