Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Czwarty Mierzyński Międzypokoleniowy Rajd Rowerowy

5 września - 09:30

Kochani już 05.września 2020r (sobota) w Mierzynie odbędzie się Czwarty Mierzyński Międzypokoleniowy Rajd Rowerowy?‍♀️??‍♀️? na który serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników jazdy na rowerze mieszkańców Mierzyna, Gminy Dobra, Szczecina oraz innych miejscowości Pomorza Zachodniego niezależne od wieku ?‍?‍??‍♀️???.Trasa rajdu liczy ok. 10 km i prowadzi z terenu rekreacyjnego- sportowego „Mierzynianka” do patio CH Ster.
Tempo jazdy będzie bardzo rekreacyjne (10 km/godz.)?‍♀️??‍♂️?, aby najstarsi i najmłodsi uczestnicy nie mieli problemu z pokonaniem trasy??. Dzieci w rajdzie mogą uczestniczyć wyłącznie pod opieką swoich opiekunów?‍?‍? Pamiętajcie też o zabraniu kasków co znacznie zwiększy Wasze bezpieczeństwo?‍♀️?.Wszyscy uczestnicy otrzymają zestawy ochronne min maseczki uszyte przez panie z KGW Mierzyn
?Miejsce zbiórki to – Teren Sportowo – Rekreacyjny „Mierzynianka” w Mierzynie godz 9:30
?Rozpoczęcie Rajdu godz.10:00.
?Zakończenie planowane jest na terenie patio CH Ster, gdzie na uczestników będzie czekały medale okolicznościowe, zestawy naprawcze do rowerów , elementy odblaskowe poczęstunek, konkursy z nagrodami i mnóstwo niespodzianek o których dowiecie się już niebawem??☀️??
Rajd organizuje Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Mierzyn,które pozyskało środki z programu Społecznik na lata 2019 – 2021 – Program Marszałkowski?‍♀️??‍♀️?
?? Partnerami tego wydarzenia są:Centrum Handlowe Ster, Sołectwo Mierzyn, Fundacja Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus, Rowerowy Mierzyn, Mierzynianki – Koło Gospodyń Wiejskich w Mierzynie

(informacja ze strony wydarzenia)

Zapisz się na newsletter bloga!
Bądź zawsze na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekstra treści!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach i usługach Miasta Atrakcji. Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz tutaj.
Please follow and like us:

Szczegóły

Data:
5 września
Czas:
09:30
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/groups/pogodniak/

Miejsce

Mierzynianka – Obiekt Rekreacyjny
ul. Nasienna 20
Mierzyn, 72-003
+ Google Map