Czyta się w księgarni. Barbara Stenka

2 grudnia 2019 - 17:00 - 18:30

„Puk, puk, czy są tu grzeczne dzieci? „.
Zapraszamy Was na mikołajowe opowiadanie „Wigilia na dwa łóżka”, które przeczyta Barbara Stenka.

Zaprosiliśmy Monikę Frankowicz, która odważnie z nami zagra i zaśpiewamy razem Wam, a może z Wami?

Zrobimy razem z kółek papierowych łańcuch, który oplecie całą Fikę, świat i okolice.

Barbara Stenka. Pisarka, poetka, autorka scenariuszy, słuchowisk i piosenek. Współpracuje z Radiową Trójką i Polskim Radiem Szczecin. Od 22 lat pracuje z grupą artystyczną Arfik. Jej teksty umieszczane są w podręcznikach do nauki języka polskiego. Laureatka wielu konkursów, m.in.: ZaiKSu, Festiwalu Piosenki Aktorskiej i Radia Łódź, zdobywczyni nagrody Złotego Kosy. Jej powieść Masło przygodowe otrzymała I nagrodę w II Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren. Mieszka w Szczecinie.

Działanie ma na celu szeroko rozumianą promocję czytelnictwa, w lokalnej, autorskiej księgarni.

wstęp wolny, dla rodziny, dzieci 5+

2 grudnia 2019