Dni otwarte w Akademii Bystrzak

Zapraszamy na Dni Otwarte ‼
KTO ➡ dzieci w wieku 3-13 lat wraz z rodzicami
GDZIE ➡ siedziba Bystrzaka ul. Duńska 67a/1
KIEDY ➡ 12-13.09., 19-20.09., 26-27.09. (obowiązują wcześniejsze zapisy)
W Bystrzaku prowadzimy przygodowo-podróżnicze kursy rozwoju intelektu: MYŚL, CZYTAJ, PAMIĘTAJ ???
Jako rodzice chcemy mieć pewność, że wybrane przez nas zajęcia edukacyjne będą miały bezpośrednie przełożenie na wiedzę i umiejętności, które dziecko wykorzysta w dorosłym życiu. Chcemy dać więc dzieciom takie uniwersalne narzędzia, które sprawią, że dzieci będą będą mogły:
✔ umiejętnie się zrelaksować,
✔ szybko przyswoić nową wiedzę,
✔ sprawnie czytać,
✔ kreatywnie notować,
✔ szybko zapamiętywać.
Te umiejętności jak i wiele innych wykształcamy poprzez uczestnictwo dziecka w kursach ogólnorozwojowych Akademii Bystrzak ❤?‍♀️????‍♂️?‍?
Każde nasze spotkanie to udział w skonstruowanej grze przygodowej, której celem jest rozwiązanie zagadek naukowych z tajemnej księgi. Uczestnicy eksperymentują, zwiedzają nieznane i tajemnicze zakątki świata, poszerzając tym samym wiedzę z zakresu chemii, geografii, fizyki, biologii.
Udział w kursach pomaga dzieciom:
? rozbudzić ciekawość poznawczą uczestników,
?nauczyć się konstruktywnego działania w grupie, empatii oraz radzenia sobie z krytyką,
?rozwinąć pozytywne myślenie, wyobraźnię i intuicję,
?nauczyć się rozwiązywania i tworzenia łamigłówek umysłowych,
?poszerzyć potencjał intelektualny, wiedzę o świecie poprzez elementy z zakresu chemii, fizyki, geografii, biologii
?rozwinąć kreatywność, asertywność, autoprezentację,
?wzmocnić możliwości umysłu poprzez zastosowanie nowoczesnych metod edukacyjnych,
?rozwinąć myślenie twórcze i logiczne,
?podnieść sprawność zapamiętywania poprzez techniki pamięciowe, mapy myśli i nauczy się wykorzystywać je w nauce szkolnej,
?rozwinąć potencjał intelektualny dzieci,
?przyspieszyć tempo czytania,
?obniżyć poziom stresu.
Spotykamy się raz w tygodniu na 120 minut w niewielkich, kameralnych grupach ?‍?‍?‍??‍?‍?‍??‍?‍?‍?
Na początku września ruszamy z Dniami Otwartymi w naszej Akadamii i darmowymi lekacjami pokazowymi oraz wykładami dla rodziców na temat nowoczesnych strategii edukacyjnych ❤
Co chcemy osiągnąć ➡ pokolenie radosnych, wartościowych i wierzących w siebie ludzi stawiających czoło wyzwaniom i oczekiwaniom ?‍♀️?‍??‍♂️
Zapraszamy do zapisu na Dni Otwarte

Start: