Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Domowy Animator Kultury: Boom-doom warsztaty/online

28 czerwca - 14:00

Część szósta: sobota o godz. 12.00

Część siódma: niedziela o godz. 14.00

Domowy Animator Kultury, czyli analogowe warsztaty, doskonale znane i lubiane, odbywające się ciągu roku w Domu Kultury „13 Muz” przeniesione w przestrzeń Internetu: Nadęte warsztaty, Książkowe warsztaty, Boom warsztaty, Kamil Żongler – warsztaty i spektakle.

Warsztaty dedykowane dzieciom od 4 lat i ich opiekunom. Prowadzone są w formie zabawy, a ich głównym celem jest poprawa kondycji, koordynacji wzrokowo ruchowej, a także dobra zabawa i aktywne spędzenie czasu w domu, w trakcie kwarantanny. Nauka żonglowania, a także wykonywanie ćwiczeń sztuki cyrkowej, angażuje obie półkule mózgowe, stymuluje zmysły, ćwiczy poczucie równowagi, uczy cierpliwości i wytrwałości, a ponadto dają wiele satysfakcji i radości. Dlatego warto skorzystać z naszej oferty i spróbować żonglować.

Boom-doom warsztaty są nieodpłatnie, a liczba miejsc jest nieograniczona 🙂

Warsztaty prowadzi Kamil Żongler Malecki – performer, żongler, klaun, pedagog cyrku. Od 2008 roku związany z pedagogiką cyrkową oraz sztuką ogniową. Trener żonglerki oraz klaunady od 2012 roku.

Warsztaty wypełnione po brzegi kolorowymi rekwizytami, praktycznymi ćwiczeniami i zadaniami ruchowymi – odbędą się na naszym kanale YouTube.

Część pierwsza, druga i trzecia z 24, 25 i 26 kwietnia oraz część czwarta i piąta z 30 i 31 maja są dostępne na naszym kanale YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCP9YJJxwYuhkugW4_ykcopQ

www.13muz.eu / www.facebook.com/13muz/

wstęp wolny, liczba miejsc nieograniczona

Wydarzenie na WWW: https://13muz.eu/wydarzenie/2728-06-domowy-animator-kultury-boom-doom-warsztaty/?instance_id=1275

(informacja ze strony wydarzenia)

Zapisz się na newsletter bloga!
Bądź zawsze na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekstra treści!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach i usługach Miasta Atrakcji. Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Szczegóły

Data:
28 czerwca
Czas:
14:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/249568186283437/?event_time_id=249568189616770