Dorota Kościukiewicz-Markowska – warsztaty z pisarką

1 czerwca 2019 - 12:30 - 14:30

W Dzień Dziecka, wspólnie z Dorotą Kościukiewicz-Markowską, zapraszamy na warsztaty z pisarką.

W trakcie spotkania autorka opowie o procesie twórczym, o inspiracjach, wyzwaniach i radościach. To jednak nie wszystko, później razem przygotujemy najprawdziwsze książki – stworzymy historie, a następnie przeniesiemy je na papier pod czujnym pisarskim okiem.

Uczestnicy dostaną kupon na porcję naszych pysznych lodów.

Zapraszamy dzieci między 9 a 11 rokiem życia.

Liczba miejsc ograniczona do 12 osób. Chęć uczestnictwa można zgłosić pod adresem: ksiegarnia@miedzywierszami.pl.

Do zobaczenia!

O autorce:

Dorota Kościukiewicz-Markowska – pomysłodawczyni i redaktor naczelna magazynu „Szczęście – podaj dalej”, założycielka projektu StopStres.edu.pl. Szkoleniowiec (autorski program „Zrozum swój rozum”), pisarka, felietonistka, terapeuta z psychologii pozytywnej i analizy egzystencjalnej, mówca. Autorka powieści z zakresu psychologii, filozofii i sensu życia: „Nie chwycisz wiatru w garść” oraz „Bez wysiłku”, jak również bajek dla dzieci zawierających dużą dawkę uważności i psychologii emocji pt. „Bajeczki nie tylko dla Majeczki. Mądre bajki z dobrą puentą”, oraz albumu „Pałac kolorów”.

1 czerwca 2019

Między wierszami kawiarnia – księgarnia