Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dzień Dziecka w GOKSiR

27 maja - 16:00

DZIEŃ DZIECKA W GOKSIR !!!
Pamiętacie Magika Markusa ? Jego ostatni występ u nas wzbudził tak wielkie zainteresowanie, że sala GOKSiR pękała w szwach!
Już 27 maja Magik Markus odwiedzi nas ponownie ze swoim nowym show! Wstęp na to fantastyczne wydarzenie jest bezpłatny, ale należy pobrać darmowe wejściówki. Wejściówki można odbierać w recepcji GOKSiR od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00- 20:00
Zapraszamy serdecznie.
Magik Markus – zafascynowany twórczością Wielkiego Mistrza Harry’ego Houdiniego jest twórcą ciekawych trików i efektów iluzjonistycznych. Laureat wielu nagród na międzynarodowych festiwalach iluzji. Polak zrzeszony w Czeskim Związku Iluzjonistów – Český Magický Svaz. Honorowy Członek Zarządu International Association of Illuzjonists – społeczny obrońca praw autorskich do trików iluzjonistycznych i ich wykonania. W 2014 roku nagrodzony nagrodą specjalną za wkład intelektualny w ochronę praw autorskich do trików iluzjonistycznych.
Wydarzenie współfinansowane jest z Budżetu Obywatelskiego Gminy Kołbaskowo na rok 2022 dla miejscowości Przecław i Warzymice.

(informacja ze strony wydarzenia)

Zapisz się na newsletter bloga!
Bądź zawsze na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekstra treści!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach i usługach Miasta Atrakcji. Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz tutaj.
Please follow and like us:

Szczegóły

Data:
27 maja
Godzina:
16:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1459344574514703

Miejsce wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Przecławiu
ul. Rekreacyjna 1
Szczecin,
+ Google Map