Dzień Dziecka w Książnicy! Warsztaty: Stwórzmy razem ilustrację!

1 czerwca 2019 - 12:00

Zapraszamy dzieci na warsztaty: Stwórzmy razem ilustrację! 1 czerwca 2019 o godz. 12.00 w sali 208.
Zapisy na warsztaty: Informatorium, 91-48-19-200. Liczba miejsc ograniczona!

Twoje dziecko marzy o podróżach pełnych magii i niesamowitych przygód? Chciałoby odkryć fascynujący świat roślin i zwierząt? A może kocha rysować? Jeśli te pytania brzmią znajomo, to serdecznie zapraszamy na warsztaty ilustratorskie dla dzieci, w których będzie można stworzyć własny tajemniczy świat! Na spotkaniu nauczymy się podstaw komponowania ilustracji, powiemy o tym jak dobrać odpowiednie barwy do wykonania pracy oraz na co zwrócić uwagę, by przykuć oko potencjalnego widza. Dzieci będą mogły narysować pracę kredkami, a także stworzyć ją za pomocą autorskich naklejek. Warsztaty poprowadzi Katarzyna Wójcicka.

1 czerwca 2019

Książnica Pomorska