Dzień Ojca dla Franka Kępy ze Szczecińskim Bazarem Smakoszy

21 czerwca - 10:00 - 15:00

Hallo Szczecin! Razem ze Szczecińskim Bazarem Smakoszy chcielibyśmy zaprosić Was na :
na Frankowy Dzień Ojca na Szczecińskim Bazarze Smakoszy♥
ZAPAMIĘTAJCIE DATĘ – 21.06.2020 godz. 10.00-15.00

Zrodziła się w nas cudowna inicjatywa która łączy chęć pomocy Frankowi Kępie oraz miłości do jedzenia i dobrych rzeczy.

Połączyliśmy siły i razem ze Szczeciński Bazarem Smakoszy pomagamy w zbiórce dla Franka Kępy – Wojownika z SMA. Franek to cudowny dziesięciomiesięczny chłopiec który walczy ze śmiertelną chorobą jaką jest SMA – rdzeniowy zanik mięśni, która osłabia jego organizm jak i zabiera siłę. Franek musi uzbierać na najdroższy lek świata 10 mln PLN – !! TAK – 10 mln PLN – jest to kosmiczna kwota która pomoże małemu Frankowi przejść terapię genową dostępna w USA, dzięki której maluszek odzyska siły. To jest dużo ale już w ciągu kilku dni Szczecin pokazał, że można i ze umiemy razem walczyć dla Franka. Poznań już uzbierał, Wrocław też teraz CZAS na SZCZECIN – morza nie ma ale też jesteśmy zaje… 🙂

W ciągu niecałych 4 miesięcy zebraliśmy prawie 6 mln złotych ale jeszcze zostało nam ok 3 a czasu coraz mniej…

SZCZECIN zjednoczmy się! Wpadajcie na edycję z okazji Dnia Ojca dla Frania na Szczeciński Bazar Smakoszy – 21.06.2020 godz. 10.00-15.00 .

Będziemy mieć stoisko gdzie będą : domowe wypieki m.in. mini muffinki, ciasta, bagietki, balony, okulary i wiele innych 🙂

A wszystko to będziecie mogli nabyć za ,,parę groszy,, i ile Wasze serce jest w stanie dać do Frankowej Puszki. Na Bazarze będą też wolontariusze z puszkami i identyfikatorami.
Ostatnia edycja bazaru pokazała, że można i do Frankowej puszki wrzuciliście ok 3 tys zł.

Jeśli chcesz już dziś pomoc Frankowi do zapraszamy na :

lub na FB:

W niedzielę 21 czerwca w godz. 10:00-15:00 w OFF Marina przy ul. Chmielewskiego 18 na Pomorzanach odbędzie się Szczeciński Bazar Smakoszy.

Na SZCZECIŃSKIM BAZARZE SMAKOSZY będziecie mogli wypełnić swoje torby i koszyki doskonałymi ekoproduktami regionalnymi, najlepszymi winami oraz inną żywnością sezonową. Umożliwimy Wam zakupy bezpośrednio od producentów i rolników sprzedających: pieczywo (także bezglutenowe), przyprawy, produkty z innych krajów, sezonowe warzywa i owoce, soki, przetwory, ekologiczne specjały, zdrowy nabiał, jaja, ekologiczne mięsa i wędliny, oliwy, miody, kawy i herbaty, zdrowe wypieki i desery, naturalne kosmetyki oraz wiele, wiele innych.

Podczas Bazaru obowiązywać będą dodatkowe ograniczenia związane z COVID-19. Będziemy zarządzać ilością osób wewnątrz hali, wszyscy będą musieli przyjść w maseczkach i rękawiczkach, będziemy dezynfekować ręce każdej osobie przed wejściem. Oczywiście wyłączona będzie sala boczna, nie będzie też degustacji – obecnie Szczeciński Bazar Smakoszy jest TYLKO miejscem zakupów.

WSTĘP NA Szczeciński Bazar Smakoszy ORAZ PARKING NA TERENIE OFF Marina – BEZPŁATNE.

DO ZOBACZENIA W NIEDZIELĘ 21 CZERWCA W OFF Marina NA SZCZECIŃSKIM BAZARZE SMAKOSZY. PROSIMY O PARKOWANIE NA NASZYM TERENIE.

OFF Marina
ul. Chmielewskiego 18