Dzień olimpijski vol.2

18 lipca - 12:00 - 18:00

29zł
Wielu z Was pytało kiedy robimy drugą edycję naszego Dnia Olimpijskiego … i jest! Zapiszcie sobie tą datę w kalendarzu – 18.07.2020!
Ruch w życiu dziecka jest bardzo ważny, podobnie jak zaszczepienie w nim zamiłowania do sportu. Z tego względu przygotowaliśmy olimpijski scenariusz na spędzenie dnia w Kids Arenie! Nawet dzieci, które na co dzień nie mają dużo ruchu poradzą sobie z konkurencjami, które na nich czekają!
Oprócz zajęć sportowych, gier I zabaw, odbędą się również zajęcia plastyczne oraz nie zabraknie malowania buzi! Poznamy również trochę historii!
Pierwsze igrzyska olimpijskie odbywały się w Olimpii w Grecji i były rozgrywane co cztery lata. Pierwsze udokumentowane igrzyska odbyły się w roku 776 p.n.e. Na czas igrzysk olimpijskich zaprzestawano wojen. Podczas trwania jakichś konfliktów ogłaszano „święty rozejm” i wojny wstrzymywane były na 2 miesiące. Przez pięć dni trwały igrzyska. Nasza Olimpiada będzie trwała przez jeden dzień, ale za to jak intensywny! Chcemy poprzez zabawę kształtować w dzieciach sportową postawę oraz rozwijać umiejętność zgodnej współpracy zespołowej!
Każdy sportowiec wie, że po wysiłku fizycznym trzeba uzupełnić kalorie i zjeść coś przepysznego! Restauracja Sferyczna o to zadba i serwować będzie pyszne burgery, pizze, słodkie i słone przekąski a także orzeźwiające napoje.
Obecnie trwa PROMOCJA!
Całodniowy bilet do Kids Areny w cenie 29 zł! (dwóch opiekunów wchodzi z dzieckiem bezpłatnie!)
Serdecznie zapraszamy!
Mieścimy się przy ul. Staszica 1 (obok rynku Manhattan)
PROGRAM:
Dzień olimpijski
12.00 – 13.00 – Wspólne tworzenie flag i medali olimpijskich
13.00 – 14.00 – Malowanie twarzy
14. 00 – 15.00 – “Time off” czyli relaksacyjny masaż wykonywany dmuchaną piłeczką
15.00 – 16.00 – Do celu I z powrotem – tor przeszkód dla najlepszych
16.00 – 17.00 – Malowanie twarzy