EDUKACYJNY SPEKTAKL „Madagaskar Pana O”

20 lutego - 16:00

Spektakl „Madagaskar Pana O.” to historia dwóch bohaterów (Pingwina i Pana O.), który jest połączeniem teatralnych dialogów oraz filmowej relacji z podróży. Na scenie rola Pingwina kreowana jest przez aktora, a w relacjach filmowych przez kukiełkę. Aktorzy, w sposób dowcipny, wspominają swój pobyt na wyspie, a w między czasie uczą etnicznego tańca wraz z najsłynniejszym Lemurem Katta, Królem Julianem. Choreografia jest do autorskiej piosenki Pana O. Widowisko ma na celu przybliżyć wyspę Madagaskar, którą przedstawiamy oczami dziecka, pokazując m.in. baobaby, kameleony i lemury oraz życie mieszkających tam małych Malgaszy. Po spektaklu, widzowie będą mieli okazję pozyskać cząstkę Madagaskaru na własność, poprzez zakup książki „Wyspa moich przyjaciół”, którą Pana O. napisał po powrocie z wyprawy.

Kids Arena
ul. Staszica 1