Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Elastyczna Pracownia Plastyczna

15 lutego 2018 - 17:00

Elastyczna Pracowni Plastyczna
ma na celu inspirować, motywować oraz odpowiadać na możliwości i potrzeby uczestniczek/uczestników zajęć. Wszak wszelka twórczość artystyczna to kraina wolności, w której króluje indywidualna ekspresja. Mocno w to wierzymy! Każdego miesiąca dzieci będą miały okazję polepić z gliny, a w pozostałe czwartki. robić inne dekoracje, montować małe instalacje, malować, wycinać, kleić i rysować lub ozdabiać zrobione przez siebie gliniane wytwory. Proponowane materiały, cele i techniki plastyczne będą miały za zadanie poszerzyć wachlarz możliwości wyrazu siebie.

Propozycja zajęć, program i inspiracje, wypłynęły prosto ze środka naszej szkoły demokratycznej. Wymyśliła je, pracownię (konkretne miejsce) przygotowała, materiały zamówiła, a teraz czeka na Wasz odzew:) siedemnastoletnia Antonina, która to przy wsparciu merytorycznym mamy pedagożki/ceramiczki będzie prowadzić zajęcia. Powód? Bo wspaniale jest dzielić się własnymi pasjami, sprawdzać się w nowych rolach, realizować marzenia i po prostu, w pozytywnej, przyjaznej atmosferze pracować z innymi.
Antonina interesuje się sztukami wizualnymi, kocha film. Jest manualnie uzdolniona, kreatywna, opiekuńcza i cierpliwa. W szkole ma doskonały kontakt z osobami młodszymi od siebie, lubią ją i cenią. Na zajęcia zaprasza dzieci od 7 roku życia.

Miesięczna inwestycja: 80 zł
Zgłoszenia prosimy słać w wiadomości prywatnej na profil fb Fundacji

Prośba od nas do Was: Zaufajcie entuzjazmowi młodości!

(informacja ze strony wydarzenia)

Szczegóły

Data:
15 lutego 2018
Czas:
17:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/185592118699988/

Miejsce

Fundacja Droga Wolna
pin Pokaż mapę ulica ks. Piotra Skargi 32A
Szczecin,
+ Google Map