Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Fabryka świętego Mikołaja

15 grudnia 2018 - 11:30 - 13:00

Zapraszamy na warsztaty z klockami. Każde warsztaty trwają 1,5 godziny i podzielone są na 2 części. Przez pierwszą godzinę prowadzone są zajęcia zgodnie z tematem. Druga część to pół godziny swobodnego budowania z wybranych przez dziecko klocków. W ten sposób uczestnik w trakcie warsztatów poznaje nowe sposoby budowania, ale także ma czas na wykorzystanie własnej fantazji zgodnie z upodobaniami. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 5 do 12 lat. Koszt warsztatów to 30zł/spotkanie. Można też wykupić karnet na 5 warsztatów w kwocie 125zł.

Czy wiecie skąd św Mikołaj ma tyle prezentów dla wszystkich dzieci? My wierzymy, że ma swoją fabrykę. Co mogłoby się znaleźć w takiej fabryce? Jakie są w niej działy? Kto tam pracuje? Dzieciaki za pomocą klocków pokażą nam swoje wyobrażenie o takiej fabryce, by ostatecznie dostarczyć prezenty do domów innych dzieci.

Obowiązuje obuwie zmienne.

(informacja ze strony wydarzenia)

Zapisz się na newsletter bloga!
Bądź zawsze na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekstra treści!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach i usługach Miasta Atrakcji. Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz tutaj.
Please follow and like us:

Szczegóły

Data:
15 grudnia 2018
Czas:
11:30 - 13:00
Strona internetowa:
http://dzieciaki-buduja.pl/sobotnie-warsztaty/

Miejsce

Baw się i buduj
ul. Bogusława X 45/9
Szczecin,
+ Google Map
Telefon:
507–663–684
Strona internetowa:
http://dzieciaki-buduja.pl