Ferie po sąsiedzku: Planszówki z Marceliną Szwarc #2

21 lutego - 13:00 - 15:00

Dla dzieci w wieku szkolnym najatrakcyjniejsza i najbardziej efektywna jest nauka przez zabawę. A przecież wszyscy – dzieci i dorośli – świetnie bawią się grając w planszówki!

Rynek gier planszowych jest bogaty, a wśród setek propozycji są takie, które uczą logicznego myślenia, matematyki, a nawet ekonomii. Są również pomocne w treningu umiejętności społecznych i prawidłowych zachowań w grupie rówieśniczej.

Planszówkowe spotkanie w GH Turzyn będzie okazją, by włączyć myślenie!

?‍♀️ Kto prowadzi?
Marcelina Szwarc. Z zawodu fotograf, obecnie studentka na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna, a przede wszystkim mama dwójki dzieci – Zuzi i Adasia. Mówią o niej, że jest pierwszą nauczycielką gier planszowych w Polsce. Zaczęło się od jednej, niepozornej gry, która skradła jej serce i otworzyła oczy na ogrom możliwości, jakie się kryją w tym hobby. Teraz chce przybliżać świat zaklęty w kostkach, kartach i pionkach innym. W ten sposób powstała jej inicjatywa Brain On Włącz Myślenie, czyli nauka logicznego myślenia oraz rozwoju wyobraźni przez gry planszowe, o której więcej można dowiedzieć się tutaj: Brain on – Włącz myślenie.

?‍?‍? Kto może uczestniczyć?
Dzieci powyżej 6. roku życia.

Udział jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja mailowa pod adresem: ferie@galeria-turzyn.pl. W mailu należy podać: imię i nazwisko oraz wiek dziecka, imię i nazwisko opiekuna oraz numer telefonu do opiekuna.

? Jak się zgłosić?
Wystarczy napisać wiadomość na adres: ferie@galeria-turzyn.pl, w której należy podać:
– które z zajęć Państwa interesują (nazwa, data),
– imię i nazwisko uczestnika,
– wiek uczestnika,
– imię i nazwisko, adres email i numer telefonu Opiekuna.

⚠️ Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

UWAGA! Obecność opiekunów na zajęciach obowiązkowa!

CH Turzyn
Aleja Bohaterów Warszawy 42