Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodzic贸w nie tylko ze Szczecina

• To event min臋艂o.

Festiwal dla mam

2 sierpnia - 10:00 - 4 sierpnia - 11:30

馃尨Po co Festiwal zosta艂 stworzony?
By mamy poczu艂y, 偶e jest dla nich miejsce na kulturalnej mapie miasta. Nie tylko zwi膮zanej z dzieckiem, ale z jej potrzebami i jej rozwojem.

馃懚馃嵓Jedyne takie wydarzenie gdzie na wszystkich zaj臋ciach mamusia mo偶e uczestniczy膰 ze swoj膮 pociech膮. Nikomu tu nie b臋dzie przeszkadza艂o chodzenie, bieganie, pe艂zanie, karmienie etc. Mo偶e dzia艂a膰 i uczestniczy膰 w zaj臋ciach jednocze艣nie.

馃尨馃挒Zale偶y nam by stworzy膰 atmosfer臋 swobody i komfortu. Dlatego te偶 nie b臋dzie „krzes艂owych” miejsc. Zapraszamy uczestniczki z kocami, matami, pufami etc. Z czym tylko zechcecie przyj艣膰. Zale偶y nam na klimacie piknikowym.
Przecie偶 kt贸ry maluch wytrwa w szkolnych 艂awkach?
馃尨U nas jest czas na piknik :)!

馃鈽昉ami臋tajcie, s艂odki pocz臋stunek i kawk臋 my fundujemy 馃檪

馃尨Zaj臋cia b臋d膮 odbywa艂y si臋 w sali z szerokim wy艣ciem do parku. Miejsce wydarzenia zosta艂o tak dobrane by w s艂oneczny dzie艅 mo偶na by艂o sp臋dzi膰 przerw臋 na 艣wie偶ym powietrzu, w uroczym klimacie starych drzew parkowych.

馃崶Program:
馃敼Dzie艅 1 – 02.08.2019
Godzina 10:00 – 10:50
鈻笍Turystycznie z dzieckiem cz. I: warsztaty z j臋zykiem angielskim; Tajniki udogodnie艅 dla podr贸偶uj膮cej mamy, by wyjazd by艂 relaksem nie stresem.
Prowadz膮ca: native speaker, nauczycielka w szkole podstawowej w Katarze, biolog laboratoryjny w Londynie, globtrotterka, mama, pasjonatka i badaczka r贸偶nych kultur – 呕aneta Latkowska

Godzina 11:00 – 11:30
鈻笍Co powoduje z艂o艣膰 u dzieci:
spotkanie z jednym z najlepszych fizjoterapeut贸w dzieci w zach-pom. Ale po co fizjoterapeutka do z艂o艣ci?
Opowie jaki wp艂yw na dziecko ma stres i z艂o艣膰. W jaki spos贸b reaguje jego uk艂ad nerwowy oraz podpowie jak poradzi膰 mo偶e sobie w takim po艂o偶eniu rodzic.
Prowadz膮ca: mgr fizjoterapii, mama tr贸jki dzieci, za艂o偶ycielka i w艂a艣cicielka Centrum fizjoterapii MM – Ma艂gorzata Bogacka

馃敼Dzie艅 2 – 03.08.2019
Godzina 10:00 – 10:50
鈻笍Turystycznie z dzieckiem cz. II: dla ciekawych 艣wiata i zagarniaj膮cych 偶ycie dla siebie; small talk po angielsku w wersji kulturalno-turystycznej, by wyci膮gn膮膰 z wyjazd贸w najwi臋cej jak si臋 da.

Godzina 11:00 – 11:30
鈻笍艢piewaj膮cy rozw贸j dziecka: brakuje Ci pomys艂贸w na zabaw臋 z maluchem, a czujesz, 偶e potrzebujesz wskaz贸wek i podpowiedzi by rozwija膰 m贸zg malucha? Lecz przede wszystkim by zabawa by艂a rado艣ci膮 dla dziecka i rodzica… Zapraszamy na roz艣piewane wskaz贸wki z najbarwniejsz膮 muzycznie pedago偶k膮 z Pa艂acu M艂odzie偶y w Szczecinie. Metody kt贸re stosuje w swojej pracy to m.in.:
馃幖Carla Orffa 鈥 rozwijanie poczucia rytmu
馃幖Emila Jaques-Dalcroza 鈥 rozwijanie ekspresji muzyczno- ruchowej
馃幖Weroniki Sherborn 鈥 rozw贸j 艣wiadomo艣ci w艂asnego cia艂a i poczucie przestrzeni
馃幖Animacja muzyczna wg Klanzy
馃幖A. i M. Kniess贸w 鈥 gimnastyka rytmiczna
Prowadz膮ca: mgr pedagogiki, aktorka Teatru Karton, najbardziej zaanga偶owana artystka m艂odej publiczno艣ci Pa艂acu M艂odzie偶y w Szczecinie, mama, w艂a艣cicielka wyj膮tkowej barwy g艂osu i z艂ota dusza – Iga Kamela

馃敼Dzie艅 3 – 04.08.2019
Godzina 10:00 – 10:50
鈻笍Turystycznie z dzieckiem cz. III: akcent w angielskim to proste zasady.
Phonics – czego nie ucz膮 w Polsce, a ucz膮 w brytyjskiej szkole podstawowej. Jak uczy膰 si臋 i dziecko jednocze艣nie. Nauka przez zabaw臋.

Godzina 11:00 – 11:30
鈻笍Joga z dzieckiem: o wyciszeniu, o pasji do 膰wicze艅 lecz przede wszystkim praktycznie i jogowo. Jak mie膰 czas dla siebie鈥 w
w czasie dla dziecka? [zabierzcie wygodne ubrania, b臋d膮 膰wiczenia] Prowadz膮ca: pasjonatka jogi, mama bli藕niak贸w, dr prawa, absolwentka MBA, certyfikowany coach ICF, studentka psychologii i wyk艂adowca motywacyjny – Kasia Czy偶

馃實 W czasie zaj臋膰 b臋d膮 te偶 dost臋pne konsultacje z zakresu hr business partner – gratis dla uczestniczek

馃尨Inwestycja za uczestnictwo we wszystkich zaj臋ciach to koszt tylko 馃挴 z艂.
Czyli tylko 16 z艂 za jedne zaj臋cia!!!

馃崓Chc膮c si臋 zapisa膰 wype艂nij formularz:

Szczeg贸艂y

Start: