Festiwal dla mam

2 sierpnia 2019 - 10:00 - 4 sierpnia 2019 - 11:30

?Po co Festiwal został stworzony?
By mamy poczuły, że jest dla nich miejsce na kulturalnej mapie miasta. Nie tylko związanej z dzieckiem, ale z jej potrzebami i jej rozwojem.

??Jedyne takie wydarzenie gdzie na wszystkich zajęciach mamusia może uczestniczyć ze swoją pociechą. Nikomu tu nie będzie przeszkadzało chodzenie, bieganie, pełzanie, karmienie etc. Może działać i uczestniczyć w zajęciach jednocześnie.

??Zależy nam by stworzyć atmosferę swobody i komfortu. Dlatego też nie będzie „krzesłowych” miejsc. Zapraszamy uczestniczki z kocami, matami, pufami etc. Z czym tylko zechcecie przyjść. Zależy nam na klimacie piknikowym.
Przecież który maluch wytrwa w szkolnych ławkach?
?U nas jest czas na piknik :)!

?☕Pamiętajcie, słodki poczęstunek i kawkę my fundujemy 🙂

?Zajęcia będą odbywały się w sali z szerokim wyściem do parku. Miejsce wydarzenia zostało tak dobrane by w słoneczny dzień można było spędzić przerwę na świeżym powietrzu, w uroczym klimacie starych drzew parkowych.

?Program:
?Dzień 1 – 02.08.2019
Godzina 10:00 – 10:50
▫️Turystycznie z dzieckiem cz. I: warsztaty z językiem angielskim; Tajniki udogodnień dla podróżującej mamy, by wyjazd był relaksem nie stresem.
Prowadząca: native speaker, nauczycielka w szkole podstawowej w Katarze, biolog laboratoryjny w Londynie, globtrotterka, mama, pasjonatka i badaczka różnych kultur – Żaneta Latkowska

Godzina 11:00 – 11:30
▫️Co powoduje złość u dzieci:
spotkanie z jednym z najlepszych fizjoterapeutów dzieci w zach-pom. Ale po co fizjoterapeutka do złości?
Opowie jaki wpływ na dziecko ma stres i złość. W jaki sposób reaguje jego układ nerwowy oraz podpowie jak poradzić może sobie w takim położeniu rodzic.
Prowadząca: mgr fizjoterapii, mama trójki dzieci, założycielka i właścicielka Centrum fizjoterapii MM – Małgorzata Bogacka

?Dzień 2 – 03.08.2019
Godzina 10:00 – 10:50
▫️Turystycznie z dzieckiem cz. II: dla ciekawych świata i zagarniających życie dla siebie; small talk po angielsku w wersji kulturalno-turystycznej, by wyciągnąć z wyjazdów najwięcej jak się da.

Godzina 11:00 – 11:30
▫️Śpiewający rozwój dziecka: brakuje Ci pomysłów na zabawę z maluchem, a czujesz, że potrzebujesz wskazówek i podpowiedzi by rozwijać mózg malucha? Lecz przede wszystkim by zabawa była radością dla dziecka i rodzica… Zapraszamy na rozśpiewane wskazówki z najbarwniejszą muzycznie pedagożką z Pałacu Młodzieży w Szczecinie. Metody które stosuje w swojej pracy to m.in.:
?Carla Orffa – rozwijanie poczucia rytmu
?Emila Jaques-Dalcroza – rozwijanie ekspresji muzyczno- ruchowej
?Weroniki Sherborn – rozwój świadomości własnego ciała i poczucie przestrzeni
?Animacja muzyczna wg Klanzy
?A. i M. Kniessów – gimnastyka rytmiczna
Prowadząca: mgr pedagogiki, aktorka Teatru Karton, najbardziej zaangażowana artystka młodej publiczności Pałacu Młodzieży w Szczecinie, mama, właścicielka wyjątkowej barwy głosu i złota dusza – Iga Kamela

?Dzień 3 – 04.08.2019
Godzina 10:00 – 10:50
▫️Turystycznie z dzieckiem cz. III: akcent w angielskim to proste zasady.
Phonics – czego nie uczą w Polsce, a uczą w brytyjskiej szkole podstawowej. Jak uczyć się i dziecko jednocześnie. Nauka przez zabawę.

Godzina 11:00 – 11:30
▫️Joga z dzieckiem: o wyciszeniu, o pasji do ćwiczeń lecz przede wszystkim praktycznie i jogowo. Jak mieć czas dla siebie… w
w czasie dla dziecka? [zabierzcie wygodne ubrania, będą ćwiczenia] Prowadząca: pasjonatka jogi, mama bliźniaków, dr prawa, absolwentka MBA, certyfikowany coach ICF, studentka psychologii i wykładowca motywacyjny – Kasia Czyż

? W czasie zajęć będą też dostępne konsultacje z zakresu hr business partner – gratis dla uczestniczek

?Inwestycja za uczestnictwo we wszystkich zajęciach to koszt tylko ? zł.
Czyli tylko 16 zł za jedne zajęcia!!!

?Chcąc się zapisać wypełnij formularz:

Początek:
2 sierpnia 2019 - 10:00