Festyn na Deptaku

18 lipca 2021 - 11:00 - 17:00

Pierwszym wydarzeniem organizowanym w ramach cyklu „Bogusława – łączy nas kolor” jest festyn dla rodzin z dziećmi.
Dzień ten obfitować będzie w mnóstwo atrakcji:
• Holograficzny labirynt „Kameleon” – miejsce, w którym będzie można podziwiać kolorowe rozbłyski światła.
• Warsztaty plastyczne „Szczecińskie Witrażyki” – dzieci będą mogły zrobić witraże z kartonu i kolorowej folii
w kształcie szczecińskich atrakcji.
• Ściana z balonów – duża balonowa ściana, przy której będzie można robić sobie zdjęcia.
• Animacje dla dzieci – świetną zabawę dzieciom zapewnią także animatorzy – będą szczudlarze, pokazy tańca, puszczanie baniek, malowanie buziek i robienie figurek z baloników.
• Spektakl i konkursy o Szczecinie – ciekawym akcentem będzie spektakl teatralny, który odbędzie się w godzinach 14:00-16:00.

18 lipca 2021
Godzina: