• To event minęło.

8 grudnia 2018 - 11:00

08 grudnia 2018 (sobota) godzina 11:00
FiKa Czyta. Mikołajki

Dlaczego w domu Olafa, Konstantego i Anny Marii – bohaterów opowieści „Tato, kiedy przyjdzie święty Mikołaj?” – pojawiło się aż trzech panów w czerwonym kubraczku zamiast jednego? Kto zjawił się w domu Pettsona i Findusa? A może słyszeliście o Gwiazdorze i Dziadku Mrozie? A wiecie, że w bajce „Gdzie jest Mikołaj” Tata Miś przebiera się za Mikołaja, żeby rozweselić Małego Misia, ale jak zasypiają to pojawia się kolejny Mikołaj? To ilu jest Mikołajów? Czy jest ich wielu czy tak naprawdę jest tylko jeden? Zapraszamy na Mokołajkowy zawrót głowy – czytamy o Mikołajach. A może jak już poznacie jego historię, to Wy przygotujecie prezent dla świętego Mikołaja, tak jak to zrobił w bajce „Dwanaście prezentów dla Świętego Mikołaja” pewien mały skrzat pracujący w jego warsztacie?

wstęp wolny, dla całych rodzin, dzieci 3+

8 grudnia 2018