FiKa filozofuje. Nowa nadzieja

20zł

Zapraszamy na filozofowanie.
Nowa nadzieja

Dawno dawno temu, w odległej Galaktyce znękanej przez okrutne Imperium pojawił się promień nadziei, który miał tę Galaktykę odmienić.
Każdy z nas dochodzi w życiu do takiego punktu, że potrzebuje na nowo zmierzyć się ze swoimi lękami, na nowo odpowiedzieć sobie na stare pytania, odnaleźć nowe rozwiązanie starych problemów.

Podczas czerwcowego spotkania Fika Filozofuje poruszymy temat poszukiwania nadziei, wychodzenia poza schematy i przyzwyczajenia, które pozwolą nam pełniej i głębiej czerpać z doświadczeń życiowych.
Zastanowimy się, czy nowa nadzieja naprawdę jest nowa, czy też może pojawia się przed nami ta sama nadzieją, z którą już kiedyś mieliśmy do czynienia, tyle, że zmieniona przez doświadczenia i przemyślenia i przez nas samych.

W dyskusji pomogą nam bajki filozoficzne „Królik w tymianku”, „Wir” i ”Urodzić się na nowo” z tomu Opowieści mędrca Sofiosa (wyd. Muchomor).

prowadzenie: Katarzyna Ciarcińska
dla młodych i ciekawych, 10 +
wstęp płatny 20 zł ( w cenie kakałko lub herbata)

Koszt:
20zł