Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

FiKa filozofuje. Nowa nadzieja

27 czerwca - 11:00 - 12:00

20zł

Zapraszamy na filozofowanie.
Nowa nadzieja

Dawno dawno temu, w odległej Galaktyce znękanej przez okrutne Imperium pojawił się promień nadziei, który miał tę Galaktykę odmienić.
Każdy z nas dochodzi w życiu do takiego punktu, że potrzebuje na nowo zmierzyć się ze swoimi lękami, na nowo odpowiedzieć sobie na stare pytania, odnaleźć nowe rozwiązanie starych problemów.

Podczas czerwcowego spotkania Fika Filozofuje poruszymy temat poszukiwania nadziei, wychodzenia poza schematy i przyzwyczajenia, które pozwolą nam pełniej i głębiej czerpać z doświadczeń życiowych.
Zastanowimy się, czy nowa nadzieja naprawdę jest nowa, czy też może pojawia się przed nami ta sama nadzieją, z którą już kiedyś mieliśmy do czynienia, tyle, że zmieniona przez doświadczenia i przemyślenia i przez nas samych.

W dyskusji pomogą nam bajki filozoficzne „Królik w tymianku”, „Wir” i ”Urodzić się na nowo” z tomu Opowieści mędrca Sofiosa (wyd. Muchomor).

prowadzenie: Katarzyna Ciarcińska
dla młodych i ciekawych, 10 +
wstęp płatny 20 zł ( w cenie kakałko lub herbata)

(informacja ze strony wydarzenia)

Zapisz się na newsletter bloga!
Bądź zawsze na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekstra treści!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach i usługach Miasta Atrakcji. Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Szczegóły

Data:
27 czerwca
Czas:
11:00 - 12:00
Koszt:
20zł
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1258299244558031/

Miejsce

Kluboksięgarnia Fika
aleja Jana Pawła II 8
Szczecin,
+ Google Map