Filmowe Poranki: Strażak Sam cz. 7

11 listopada - 10:30

Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie – Filmowe Poranki: Strażak Sam cz. 7. W niedzielę 11 listopada o godzinie 10:30 zaprezentujemy zestaw bajek:

• Niech chowa się kto może
  • Boyce, Boyce, Boyce
  • Trema
  • Piękny ogród górą
  • Nieposłuszny koń

„Strażak Sam” to pełna humoru i ciepła animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie. Tytułowy bohater, Strażak Sam, razem ze swoimi przyjaciółmi mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienne życie toczy się tutaj bardzo spokojnie, jednak czasami zdarzają się różne zaskakujące sytuacje i przygody. Sam nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom Pontypandy w rozwiązywaniu ich problemów.

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.

W holu kina od godz. 10:00 przywitają Was animatorzy z firmy Super Urodziny! To niezapomniana przygoda dla dzieciaków, które uwielbiają świetną zabawę.

W programie zabaw:

• Dmuchane zamki
  • Malowanie buziaków
  • Modelowanie balonów
  • Kącik plastyczny
  • Konkursy z nagrodami

Uczestnicy Filmowych Poranków!
Każdy z Was może wziąć udział w naszej nowej zabawie: Łamigłówki HelioSówki! W ramach Łamigłówek będziemy rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nami stoją, wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Więc do dzieła!
Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka na Was wyjątkowa odznaka HelioSówki – potwierdzająca zdobyte umiejętności! Baw się z nami i zdobądź brązową, srebrną i złotą odznakę HelioSówki!

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Scenariusz wydarzenia:

• zabawy i konkursy z animatorem [10-15 min]
  • projekcja – zestaw bajek lub film [50-60 min]

Specyfika seansu filmowego:

• dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności
  • pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali [półmrok]

Po seansie każdy uczestnik otrzyma „balonowy” upominek.

Kino Helios
ul. Bolesława Krzywoustego 9-10