Fontanna zatańczy do muzyki z filmu

6 maja 2019 - 21:00

W poniedziałek, 6 maja o godzinie 21.00 odbędzie się pierwszy „taniec” fontanny na Wałach Chrobrego. Zaprezentuje się w rytmie muzyki z filmu Piraci z Karaibów.

Rozpoczął się sezon szczecińskich fontann. Trwa ich wybudzanie. Niebawem będziemy mogli podziwiać najnowszą na Prawobrzeżu, w Parku Wolności. Od poniedziałku – tuż po majówce – zobaczymy także fontannę na Wałach Chrobrego w pełnej okazałości.

Na co dzień jest ona podświetlona. Zaprogramowana jest w taki sposób, by strumienie wody nie tryskały jednostajnie, a robiły to w określonym rytmie. Od poniedziałku, codziennie, zachwycać będzie czymś jeszcze. Po raz pierwszy, o godzinie 21, z głośników poleci charakterystyczny, blisko 3-minutowy utwór pochodzący z filmu „Piraci z Karaibów”. Do niego zatańczy w fontannie… woda.

Pokazy odbywały się będą każdego dnia o pełnych godzinach.

Już teraz zapraszamy wszystkich mieszkańców do wspólnego uczestniczenia w tym widowisku.

6 maja 2019

Wały Chrobrego